Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki segítene nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem a szüleimmel kapcsolatban? :/

Figyelt kérdés
a szüleim közt sajnos annyira megromlott a viszony hogy félek hogy elválnak habár még hivtalaosan nem jelentették be. eléggé sok bajom van ezzel kapcsolatban ami nagyon hosszu lenne es most nagyon el vagyok keseredve ugyhogy akit erdekel vagy szeretne segiteni leirom privatban...😔
2014. máj. 1. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos van ilyen. Talán még maguknak is hazudnak, hogy egyenlően kezelnek titeket. Ne haragudj az unokatestvéredre emiatt, Ő nem tehet a nagyszülők érzéseiről.
2014. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ez k* rva vicces volt b* zdmeg-.-
2014. máj. 1. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első rossz helyre írta a válaszát mert ez egy másik kérdésre válasz :-D
2014. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a stílusodhoz kérdező.
2014. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerubb ide megirni a tortenetet, mint huszonot embernek elkuldeni es huszonot emberrel privizni? Ez egy anonim forum, senki sem fog felismerni.

Egyebkent ha elvalnak, nyugalom lesz otthon, tul fogod elni.

2014. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha megkérded őket.
2014. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!