Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha váláskor az apa kapja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha váláskor az apa kapja meg a gyereket a nők is kötelezhetők gyerektatásra, vagy ez csak a férfiakra vonatkozik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akinek teher a saját gyereke, meg a gyerektartás, az nemtől függetlenül ássa el magát, de lehetőleg minél közelebb a Föld középpontjához! Mert fogalma nincs arról, hogy milyen nehéz egyedül gyereket nevelni, oviba, suliba, bölcsibe egyedül hozni-vinni, orvoshoz, állandóan beteg, otthon maradni táppénzen vele, reszketni a munkahelyért, hogy mikor rúgják ki a sok hiányzás miatt, stb. Szóval a gyerektartás a minimum, amit megtehet, hogy egy picit jobb legyen!
2014. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fel kell jelenteni gyámügyön.


"nőket előnyben részesítik a válásnál, attól még ez nem lesz így"

Én azért bőven tudnék pl mondani erre.

2014. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért hiszik az a hozzászólók, hogy rólam van szó. Én egy súlyos és nem is olyan ritka jelenségre hívtam fel a figyelmet, amit a társadalom nem hajlandó kezelni, mert nem elég érett rá.

A bíróságok pedig elfogultan nőpártiak. Tehát már az is csoda, ha elsőkörban az apa kapja meg a gyereket.

2014. máj. 10. 19:03
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem elég csak a jogelméletet tudni, hanem azt is tudni kell, hogy a magyar bíróságok hogyan döntenek az ilyen ügyekben.
2014. máj. 10. 20:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Elvileg jogosult. Gyakorlatilag Magyarországon ha nem a nőnek ítélik a gyereket annak olyan komoly oka van ami általában azzal is együtt jár hogy a nő nem dolgozik. Szóval élő példát nem sokat fogsz találni rá.
2014. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" azért nem fizettem, mert nem bírtam elviselni, hogy elválasszanak az én szeretett kisgyermekemtől "


Na ez a bíróságot NEM fogja meghatni.

2014. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem veszitek észre, hogy a kérdező kamuzik?

Egyik kommentjében nőként, másikban férfiként nyilatkozik.

Itt valami nagyon nem stimmel.

2014. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!