Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az hogy a feleségem 13 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a feleségem 13 év után ki tudja jelenteni, h. már nem szeret, és időnként így is viselkedik, az feljogosít engem, h. elhagyjam a családomat?

Figyelt kérdés
Hat éves a kisfiúnk, én imádom mind2t és képtelen vagyok elhagyni őket legalábbis egyenlőre. De időnként azt érzem,h.a feleségem ezt szeretné. 35 éves, én 42. Ugy érzi még nem élt eleget,nem a gyerek és a család a fontos számára, nekem meg 1-10 a család volna a minden! Természetesen elsősorban a kisfiúnkat nézem,h.neki minél kevesebb sérülést okozzunk! És igen,nemrégiben a feleségem beengedett az életébe egy másik ffi.t akibe szerelmes lett,de mint kiderült a ffi nem hagyja el a családját,csak kalandozott kicsit. Mit tennétek ? Kérdeztem tőle,h.képzeli a jövőt hosszabb távon ? Semmilyen vlsz.nem tud adni, vagy nem akar,nemtudom.
2014. máj. 16. 09:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Természetesen olyan emberektől várok vlsz.t akik megéltem már egy ,két vihart életük során !Köszönöm.
2014. máj. 16. 09:05
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha a nőt nem érdekli a gyerek meg a család akkor nem neked kéne elhagyni őket hanem őt kéne kihajítani...
2014. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ez a mai "trend".

Megbeszélném vele mégis mi az amit hiányol a kapcsolatból.

Ha van erőtök változtatni, akkor tennék egy próbát.

De ehhez két ember kell!

Ha ehhez nem partner, akkor vagy éltek egymás mellett vagy változtattok ezen....

2014. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te megtetted, amit lehetett. Ez így nagyon rossz, hogy ő nem hajlandó megbeszélni, nem mondd semmit sem.

Úgy tűnik, te inkább együtt maradnál. Akkor talán érdemes lenne valahogy újra elcsábítani. Kettesben elmenni valahova, programokat csinálni.

Lehet, hogy ez hiányzott neki, hogy nem mindig otthon legyen anyukaként, hanem elmehessen kikapcsolódni, "randizni".

Ha nem vevő rá, akkor szerintem már semmit sem lehet tenni. Sajnos csak úgy működik, ha mindkét fél szeretné.

2014. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kapuzarasi panik...
2014. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

kapuzárás 35 évesen? amúgy meg 29 évesen szült nem 18. h nem élt még..


sajnos a válás lenne a legjobb. kérd h nálad maradjon a fiad vagy h 1 hetet itt-1 hetet ott.

ha a másik ennyire nem boldog,ha már szerelem is volt mással akkor te már nem tudsz mit tenni.

2014. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
vszelg az váltotta ki hogy beleszeretett másba, és újra elkezdte érezni a lángolást, főleg, hogy a másik elérhetetlen (nem válik el stb) még vonzóbbá teszi a helyzetet, ugye az embernek mindig az kell ami nincs sajnos...azért érzi, hogy nem élt eleget, mert ez a kapcsolatokban levő kezdeti lángolás nagyon izgalmas, szinte olyan, mint egy drog az agynak és most erre ő újra ráérzett. Persze arra nem gondol, hogy pár év múlva a másikkal is elmúlna ez az érzés, szóval vszelg korán házasodtatok és tényleg nem élt eleget, mert aki átmegy néhányszor ezeket, az később talán jobban megbecsül egy jó házasságot. Meg lehet próbálni felébreszteni nálatok a tüze újra, de ezt a feleséged is kell, hogy akarja, ha ő nem akarja, akkor nem tudsz mit csinálni sajnos. Nem tudod az embereket rávenni, hogy szeressenek...Én egy kicsit távolságtartóbb lennék vele most a helyedben, hátha észbekap, hogy mit veszíthet, de a könyörgés, nyaggatás stb nem segít ilyenkor, csak rosszabbá teszi a helyzetet.
2014. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Más az értékrendetek, de ettől még működhet jól, kompromisszumokkal.

csak magamból ki indulva vetődött fel bennem pár kérdés amit mondjuk feltehetnél az asszonynak..

Otthon nem érzi magát eléggé "nőnek"? ki tudja élni a nőiességét? Kap elég "szabadságot" az önmegvalósításhoz? Stb.

2014. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Mi az hogy feljogosít e? Miért, el akarod hagyni őket? Ha szereted őket miért kéne elhagyni? Ha te biztos vagy benne mit akarsz, akkor tarts ki a feleséged és a fiad mellett, hátha a feleséged is rájön, hogy a kalandozás csak ideig óráig élvezetes, mert az igazi értékek bennetek vannak, a férjében és gyermekében. Én kitartásra biztatlak, mert ha elhagynád őket annak mi értelme lenne? Tudom sokan itt a büszkeségre és egyebekre apellálnak, de szerintem ha szereted őket akkor az előbbre való mint a büszkeség. És még lehet hogy a krízis után jobb lesz a kapcsolatotok mint előtte. 40/nő
2014. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, te nem a családodat nem akarod elhagyni, hanem a kisfiadat csak. Tedd föl a kérdést. Ha a gyerek nálad maradhatna, akkor elhagynád a feleséged? Ha igen, akkor ennek nem jósolok jövőt.
2014. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!