Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez mar az o baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar az o baja?

Figyelt kérdés

A ferjem elhagyott egy fiatalabb no miatt. Nagyon nehez volt feldolgozni, hogy elment en meg egyedul maradzam ket pici gyerekkel. De mar jol vagyok, az elet megy tovabb es biztos vagyok benne, hogy talalok majd valakit es abban is, hogy bar megbocsajtottam az volt ferjemnek nem tudnek ujra vele elni es bizni benne ugy mint regen!

Es akkor most a probelmemrol:

A kolleganom unokestverevel lepett le a ferjem. Annak idejen hallotam olyanokat, hogy a lanynak csak a volt ferjem penze kell, de akkor nem hittem el. Most a lany novere is nalunk dolgozik es (nem ismertuk egymast) meselt a hugarol. Vegul az unokatestveruk vilagositott fel minket!

A lany novere sajnalkozott a huga miatt, szegyenli amit tett. Es a csaladjukban nyilt titok hogy a lany a penz miatt szedte ossze a ferjem, mert o nem fog havi 100ezeret dolgozni.

A baratjaval nem szakitott, sot a fiu is biztatja a lanyt hogy "hizza le " az ex ferjem (ami eleg jol is megy neki) es majd nyitnak egy uzletett konkretan egy zoldsegest es akkor majd elhagyja "az oreget".

Nekem nagyon kellemetlen volt hallgatni, hogy egy ekkora balek volt a ferjem.

Erdemes lenne szolni neki? Hinne nekem? Vagy megerdemli?


2014. máj. 28. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem szólnék neki, mert

- azt hinné, hogy még mindig szeretem és vissza akarom kapni, azért kavarok

- nem hinné el

- mindig a rossz hírt vivőre haragszanak

majd rájön magától

2014. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem napi tema. Egyszer elmondta es lezartuk a temat, en akkor azt mondta ez mar az o baja... de nem rosszul erzem magam, ugy erzem nem helyes ha halgattok.
2014. máj. 28. 14:42
 13/21 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt tehetsz rá egy kisérletet, hozzátéve, hogy te is csak hallottad, és nem tudod, mennyire igaz. A bogarat elülteted a fülébe, és majd ő eldönti, hogy lát-e benne valamit vagy nem.
2014. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Én is azt nézném, hogy mégiscsak a gyerekeim apja. És ha hosszútávon tönkreteszi a csaj, az nem csak a gyerektartás miatt rossz, gondolom nem egy összetört apa kell a gyerekeknek.

Nem tudom, hogy hinne-e neked. De egy próbát megér. A kolléganő nem tudná megerősíteni a sztoridat, ha nem hisz neked?

2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem hinne neked, különben sem a tiéd a felelősség, sokan tudnak még erről, majd valamelyikük figyelmezteti.
2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tegnap delutan beszeltem vele es elmondtam mit hallottam, persze nem hitt nekem en meg nem eroltettem a dolgot.

Aztan ejszaka total reszegen atjott. Azt mondta tudja , hogy tonkre tette az eletett de befogja maganak bizonyitani, hogy vele marad a kislany es hogy nem csak a penze kell neki. Hallgattam egy darabig aztan taxit hivtam neki es haza kuldtem.

2014. máj. 29. 12:27
 17/21 anonim ***** válasza:
??? Jól értelmezem? Rájött, hogy elszúrta, nem kellett volna elhagynia téged? De ha már így alakult (és nem tudja visszacsinálni), akkor csakazértis megmutatja mindenkinek, hogy nem csak a pénze miatt van vele a másik csaj?
2014. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, de amin en kiakadtam az az volt, hogy az o ele tonkrement, ram meg a gyerekeire nem is gondolt...
2014. máj. 29. 17:11
 19/21 anonim ***** válasza:
És csak amiatt bánja, mert kiderült, hogy a csaj valóban csak kihasználja (egyébként idáig minden happy volt), vagy egyébként is megbánta már, hogy elhagyott? Nem mindegy.
2014. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Legnagyobb bajod, hogy meg mindig oda vagy a ferjedert, es ezt o is tudja. Ha nem igy lenne, akkor nem merne atmenni hozzad ejszaka reszegen, panaszkodni. Miert engedted be? En hazakuldtem volna a kislanyhoz zart ajto mogul.

2014. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!