Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a szakításon? Hogyan tudnék kiszeretni belőle, ha egyszer Ő a mindenem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Tudom,hogy sablonszöveg,de sok idő és hatalmas akaraterő kell ehhez. :S
2010. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
ez tudom borzalmas érzés.sajnos ezen csak az idő segíthet.próbáld elfoglalni magad, hogy ne rá gondolj.menj a barátaiddal ide-oda.segíteni fog ha kimozdulsz otthonról.
2010. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Voltunk bulizni, meg barátnőzők, de igy is mindig itt van a gondolataimban. ha nem beszélnénk néha telon, megbolondulnék.Ja és tudom hogy szeret, csak azt mondta jobb ez most igy, csak hát kinek? mindketten egyedül vagyunk, és nem vagyunk már tizenévesek:(
2010. jan. 1. 14:59
 4/20 anonim ***** válasza:
Csak idő, nyugi. Addig pedig, mint írták kösd le magad , minden percben.
2010. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek!! Én is épp ezt éltem át, sőt azt kell mondjam, hogy még mindig átélem, azóta is, pedig régebben volt már...

Örülj neki, hogy beszélhettek, én nem beszélhettem vele utána, azóta sem, pedig szeretnék és hiányzik, de látod, itt vagyok, nem bolondultam meg, de tény, hogy borzasztó és pokoli érzés volt, főleg eleinte, és szerintem ez azért elég kegyetlen dolog. Ha beszéltek, úgy sokkal könnyebb lesz, hidd el, voltam már olyan helyzetben, mikor beszélhettünk még utána, és 2-3 hét, megnyugodtam, lehet, hogy mert így még ott a remény, de hidd el, ez sokkal emberségesebb megoldás, pláne ha a másik tudja, hogy szükséged van rá!! Aztán az is lehet ilyenkor, hogy megnyugszol, kiábrándulsz és már nem is akarsz békülni, velem is ez volt. De az előző esetnél esélyed sincs kiábrándulni, megmarad az örök sóvárgás! Nem kívánom senkinek, hogy átélje ezt az érzést!

2010. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Néha ugyérzem jó ha beszélünk, vagy talizunk, néha ugy hogy nem. barátként váltunk el igaz, de szeretjük egymást, Ő is ezt mondja. Nagy szerelem /volt?/a miénk. multkor megkérdezte lehetetlenb e hogy egyszer még egypár leszünk? most még az éjjféli sms-re se válaszol.szóval elég bizonytalan a helyzet, ezért néha reményt érzek, néha elkeseredetséget, és fogalmam sincs merre tovább. Sajna mindenkiben Őt keresem, bár már lassan beletörödök hogy egyedül maradok. a régi kapcsolatomból van gyermek, igy nem is nagyon keresek uj kapcsolatot, az idő ez miatt nem sürget, de Ő nagyon hiányzik, állandóan azt várom mikor szól a telefon, pedig olyan sűrűn nem beszélünk kb heti egyszer.szal minden olyan sötétnek, és reménytelennek tűnik, ezért is kérdeztem ki van még ilyen helyzetben, hátha kis erőt tudok meríteni :)
2010. jan. 1. 16:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia! Leírom neked nagy vonalakban az én példámat, hátha egy kicsit derűsebben látod a tiédet. Több mint 3 éve van egy titkos viszonyom a kollégámmal, aki miatt elváltam és egyedül maradtam két gyerekkel. Persze ő sohasem vállalt fel. Most még ráadásul 10 hetes terhes is vagyok tőle. Na amikor ezt elmondtam neki, akkor szakított velem csak igazán. Persze a 3 év alatt 11-szer szakítottunk, szóval ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt, folyton megcsalt. De hát én is szerettem és még talán most is szeretem, és mindig visszacsalogattam. Most megint egyedül vagyok, ráadásul még beszélni sem hajlandó velem. Ti legalább beszéltek. A melóhelyen folyton látnom kell, de meg tudna ölni a tekintetével, hogy terhes mertem lenni tőle, persze nemcsak én voltam jelen. De hát ez nem számít, csak ő és ő. Úgyhogy teljes mértékben megértelek és együttérzek veled. Nem örülök, hogy más is jár ilyen cipőben. Az én helyzetem talán még rosszabb mint a tiéd. Talán egyszer megint együtt lesztek, és minden jól alakul. Fel a fejjel!!!
2010. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

18.19-nek sajnálom, hogy igy alakult, szemét pasi az ilyen. Én örülnék ha terhes maradtam volna, de Nekünk nem jött össze a baba. Ráadásul az előbb egy jóakaróm telefonon közölte, milyen aranyos nővel ismerkedet meg a napokban.Képzelheted most hogy érzem magam:(

Vigyázz magadra meg a babára, fogtok boldogulni egyedül is?

2010. jan. 1. 18:47
 9/20 anonim ***** válasza:
Köszi szépen vigyázok, remélem boldogulok, anyukám mindenben mellettem áll, aztán még hátha fordul az agya és mégis kellünk neki. Amúgy igazad van tudom, hogy szemét. Sajnos jóakarók mindig vannak és lesznek is. De hátha mégis minden jól fog alakulni neked.
2010. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!Nem akarlak elkeseríteni,de lehet sosem dolgozod fel,maximum beletörődsz!Röviden az esetemről!Első nagy szerelem...17 voltam a lány 16 3 évig együtt voltunk!Utána is voltak komoly kapcsolataim!Mára túl vagyok a 25. életévemen és még mindig sokat gondolok rá,álmodok vele stb stb.Pedig szakítás óta nem beszéltünk nem is láttam,mégis sűrűn belemászik a fejembe a dehiányzik gondolat!Nem tettem túl magam rajta,elfogadtam ezt a helyzetet s így 8év eltelte után mint mondottam még mindig az eszemben jár az a csodálatos lány!

De szurkolok neked,hogy sikerüljön felejteni és megtaláld életet párját akivel igazán boldog leszel!!!

2010. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!