Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl a szakításon...

Hogy lépjek túl a szakításon mielőbb ha minden nap látom?

Figyelt kérdés
sajnos 1 éve elkövettem egy nagy hibát, mert összejöttem egy fiúval aki majdnem a szomszédom. egy zűrös kapcsolat után, ami 1 évig tartott kb. 1,5 hete véglegesen lezártuk. nem nagy csajozónak ismertem meg, de szakítás után teljesen megváltozott, eljárkál, alig megy haza és fáj kicsit hogy ő már túllépett, boldog esetleg mással én meg még mindig sz@rul érzem magam. ha nem látnám örülnék és könnyebb lenne, de akaratlanul is látom h. szinte soha nincs otthon éjszakánként. mit tegyek hogy könnyebben viseljem, esetleg keressek én is valakit, randizgassak? Köszi, 20L
2011. szept. 25. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze!! Menj ismerkedni, fiúkkal, randizgass hát, mi a fenét ülsz otthon?? 20 éves vagy...mikor akarsz randizni ha nem most?? Próbáld jól érezni magad ez a lényeg.
2011. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Mi másfél évet zártunk le. Mikor együtt voltunk mesélte, hogy buliban igazán csajozni se tudi, mióta (1hete) lezártuk a kapcsolatot ő csak azt teszi. Nem biztos, hogy ő annyira túl van ezen lehet csak ő így nem "kattog". Én is probálok ismerkedni másokkal hátha könnyebben elfelejtem, de engem nem kötnek le egyenlőre mások. Éjszaka is tudtam bulizni van és utána valószínűleg nővel tölti az éjszakáját, majd belehaltam annyira rossz volt. Tanácsot sajnos nem tudok adni, nekem a másokkal való randizgatás nem jött be. Azon meg ne kattogj ő mit miért tesz, nem tudhatod, hogy gondol és mit érez, lehet belül neki épp annyira rossz, de tényleg az is meglehet tovább lépet.
2011. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztosan tovább lépett, mert szinte soha nincs otthon. lehet a randizgatás kicsit feledtetné velem őt, és könnyebben menne a felejtés.
2011. szept. 25. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ő épp így felejt..egy tény ha egy szakítás után az ember otthon ül annál rosszabb nincs, én is mindig itt-ott vagyok, ettől függetlenül hiányzik..
2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a legnagyobb marhaság ilyen tanácsolni, hogy pasizz orrba-szájba szakítás után! Ilyenkor az embernek kicsit befelé kell figyelni, el kell gyászolni a veszteséget, időt kell hagyni, hogy csillapodjon a fájdalom. Nem azt mondom, hogy otthon kell ülni és bőgni, de a pasizás ilyenkor egyenesen káros, hiszen friss szakítás után, főleg ha megviselt, úgyse fogsz tudni érzelmileg senkihez kötődni egy jó darabig. Ami nagyon sokat segít, ha van egy megértő barátnőd/anyukád, akinek századszorra is elmesélheted, ami benned van, mert ez gyógyít főleg, nem a piálás meg a faszik után szaladgálás, higgy nekem. Ha nincs ilyen személy a környezetedben, az is nagyon jó, ha kiírod a fájdalmat magadból naplószerűen. Ez abban is segít, hogy levond a tanulságokat a kapcsolatodból, segít rájönni, hogy mik az elvárásaid, esetleg mik azok a hibák, amiket nem követnél el újra. A pasit meg szard le, köszönj neki, ha összefutsz vele, aztán vágtass tovább.


25 N

2011. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csajozni jár el, akkor ne hidd azt, hogy azért teszi, mert annyira túl van rajtad. Épp az ellenkezője, és ő ezt a módját választja a túltevésnek.

Másrészt lehet, nem csajozni jár el, hanem haverozni.

Harmadikként, ne vele foglalkozz, mit csinál, érez, mert úgysem tudhatod csak spekulálsz. Hanem csinálj valami olyat amit te magad nagyon szeretsz, és vesd bele magad kicsit.

2011. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!