Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ház tulajdonjog lekerülésére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ház tulajdonjog lekerülésére milyen lehetőség lehet még?

Figyelt kérdés
Van egy ház a nevemen, én szerepelek csak tulajdonosként, hitel van rajta, a volt párom a főadós.Ő birtokolja, és nem. Nem fizeti rendesen a törlesztőt, a közüzemiket, volt már ebből problémám. Nem lehet-e miatt semmi a nevemen, mert a tartozásai miatt elvennék tőtem. Nem együttműködő, évek óta hiteget, hogy eladja. Egymás nélkül nem is tudjuk . Csak vagyonmegosztást kérhetek utólag, akkor kötelehzeti a bíróság, hogy adja el, vagy elárverezik. Ettől csak azért tartok, mert ő fizetett mindent, és ha megitélnek valahány %-os megosztást, utólag ő követelheti tőlem azt a részt amit ő már befizetett. Nekem nem kell semmi, csak más megoldást már nem látok, hogy lekerüljön a nevemről a ház, nem lehet így semmim, nem tudok hitelt felvenni stb. Valakinek van ötlete mit lehetne tenni?
2014. jún. 27. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magyarul jól átvert. Behúzott a csőbe, te meg még csak azt sem érted, mi történik.
2014. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Várj. Akkor a hitel a te neveden van, ő pedig a kezes.
2014. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ő fizeti a hitelt, ezért Ő él a házadban?
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam belépni eddig, köszönöm a válaszokat. Igen átvert, nem kell ezen lovagolni, a megoldást keresem. És nem értek hozzá, mit, hogy kell. Bonyolult, az Én házam, ő lakik benne, ő fizeti a törlesztőjét. De nekem nem kell a ház.
2014. jún. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!