Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van lehetőség arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség arra hogy mosolyszünet után újra induljon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
7 hónapos gyerekünk van, és a gyereket látogatja az apuka, családbarát csomagunk van így beszélni is szoktunk. Találkozunk néha nem csak a gyerek végett. Milyen mosolyszünet ez így? Ha látjuk egymást nem sok remény lehet újraindításra...
2013. szept. 13. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Miért váltatok szét? Amúgy van lehetőség az újrakezdésre, ha mindkét fél akarja.
2013. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Mitől van mosolyszünet? Azt ugye azért hallottad, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó?
2013. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. ez nem feltétlen van így. Mi lassan 3 éve kezdtük újra és jobb a kapcsolatunk, mint valaha.
2013. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
2-es. Töltött káposztát újra is lehet főzni! :)
2013. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ellenérvek jönnek, de a kérdező szerintem még nem kapott segítséget. Bár írhatna részleteket.
2013. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig van lehetőség egy szétment kapcsolat újraindítására. Okosan teszitek, hogy jóba maradtatok, a gyerek miatt akárhogy is alakul köztetek, mindig tartsátok meg a jó viszonyt. Viszont ha nem csak a gyerek miatt szoktatok találkozgatni, akkor ott már újra elindult valami, nem? Lehet, hogy csak egy kis löket kéne neki. Öntsetek tiszta vizet a pohárba, zárjátok le a múltat és kezdjétek az elején. Randik, programok amennyire lehet, lépésről-lépésre közeledve újra. Lehettek még egy család, csak dolgozni kell érte.
2013. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most jutottam ide. Az elmúlt pár hónapban több volt a vita, mint a szép élmények. Párom a munkába menekült és többet volt a haverokkal, mint velünk, nekem meg ez nem tetszett és féltékeny lettem mindenkire. Párom kijelentette, hogy neki ez most nem megy tovább és egyedüllétre van szüksége hogy gondolkozzon. Telefonban akkor azt mondta már nem is szeret, de másnap együtt mentünk el megvenni a gyerkőc cuccait, és akkor megkérdeztem tényleg nem szeret e, azt mondta nem tudja mit érez ezért kell a kis pihi, hogy megtudja mi lenne a jó. Ő mindig azt mondja még nem tudja mi lesz, de fifty-fifty a felelet állandóan. Én nem akarom erőltetni a dolgokat. Vannak terveink, hogy együtt töltsük a gyerkőc első karácsonyát, és majd a szülinapot is, és azt mondta bárhogy is legyen, nyáron 3man elmegyünk nyaralni is. A vitáink miatt sokallt be és ezért kellett a szünet.
2013. szept. 13. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

" többet volt a haverokkal, mint velünk"


Kedves párod felelőtlen, link alak.


Ezt csűrhetjük, csavarhatjuk, részletezhetjük, de ez az esszenciája.


Te ott vagy a kisbabátokkal, ő meg a saját lelkét pátyolgatja, "szeret, nem szeret" játékot játszik,

bizonytalanságban tart, és affektál.



Hogy tudsz te akkor helyt állni a babátok mellett? Neki kiegyensúlyozott, harmonikus, meleg családi fészekre van szüksége.


Hányinger! :(

2013. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!