Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan hölgy-úr, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy-úr, aki megbánta a válást? 3 és fél éves kisgyermekkel 7 éves élettársi kapcsolatból mentem el.

Figyelt kérdés
A kicsit én nevelem,apukája 2 hetente viszi hétvégére.Bármikor odaadnám többször,de apuka nem viszi.Teljes munkamánia,a akapcsolatunk alatt is,kikapcsolódni csak haverokkal tud,csak egy bútordarabnak éreztem magam a lakásában,A Kicsink viszont sokat sir az apja után.már arra gondoltan visszakönyörgöm magam,mert sajnálom a lányunkat,már egy éve külön vagyunk...

2014. jún. 29. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
2 hónapja váltam el. Ferjem alkoholista volt mar 20 eve el kellett volna valnunk csak a gyerekek miatt csinaltuk.. Ha nem erzed magad boldognak mellette valj el mert nincs annal rosszabb mint rossz kapcsolatban lenni evekig! 40 eves vagyok van meg egy 30 evem amit eltolthetek egy olyan ferfival aki megbecsul
2014. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Legyen eszed és NE könyörögd vissza magad! Idővel jobb lesz! Neked is, a gyereknek is! Főleg ha találsz egy rendes embert aki a gyereket is sajátja ként szereti!
2014. jún. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem voltam házas, de egy dolgot megbántam, nem hamarabb szabadultam meg az exemtől.
2014. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Mielőtt valaki túlkombinálja, semmi tossz nem történt, csak nem illetünk össze. Kölcsönös udvariasságból raboltuk egymás idejét. Nme volt rossz pasi, valaki másnak, de nekem.


Viszont a Te párod Kedves Kérdező, egy nagy kerek NULLA, eszedbe ne jusson visszafogadni!

2014. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, most úgy megbántottál. Leülök a reggeli kv-mmal, jó kis gombás rántotta parival. Na mondom, sírós sztori, a kérdező mégis fellángolt az exe iránt, megbánta a válást, örök szerelem, szőke herceg. Ez most kell a lelkemnek!!


Erre ez a sztori???:D Én nem ilyen lovat akartam:))


Kérdező, amiatt ne könyörögd vissza magad, mert a gyerekednek hiányzik. Hanem ha neked hiányzik és te szereted.:) Vagyis semmiképp ne könyörögd vissza, hanem hódítsd meg, ha ismét a társa szeretnél lenni!


26N

2014. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne könyörögd vissza magad, hiszen nem kelletek neki.

Amíg együtt voltatok, "bútordarabnak érezted" magad, de hát a lánya sem nagyon kell neki....

Nem változik meg tőletek.

2014. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha visszakönyörögnéd magad, akkor meg azért sírna sokat a kicsi, mert érezné köztetek a feszültséget, esetleg hallgatnia kellene a veszekedéseket is. Majd idővel hozzászokik, hogy kéthetente van apuzás.
2014. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

"...Teljes munkamánia,a akapcsolatunk alatt is,..."


Szerintem keress olyan férjet aki örökölt 500 milliót, vagy a szülei pénzelik és akkor semmit nem kell csinálnia, csak csettintesz egyet és már nyal is! Vagy keress egy udvaribolondot, mert neked inkább az kellene.

2014. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aki képtelen kikapcsolódni a Duna-parton fél órára,mert közben lelkiismeret furdalása van,hogy mit kellene helyette ozzhon csinálnia,szerintem ez nem teljesen normális dolog.Én napi 12 órákat is dolgozom,még is megtalálom az egyensúlyt család és munka közt.De azért köszönöm az épitő kritikát,mindig tanul az ember.
2014. júl. 1. 01:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Otthon...elnézést az elirásért.
2014. júl. 1. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!