Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka fenyeget a tartasdij...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka fenyeget a tartasdij csökkentésével, fenyeget mert a bírósági végzés szerint adom oda a kislányt, nem akkor amikor ő kéri és nem többször. Megteheti? Lent.

Figyelt kérdés

Féltékeny mert lett párom a válás óta. Mit tehetek hogy hagyjon élni? Azt mondta amint teheti bíróságra megy és csökkentést kér plusz láthatást többet. Hogyan bizonyítsam be hogy bosszú ez szimplán és hogy éljünk így nyugodtan? Mindig odaadom a kislányt amikor kell, nem akadályozom!! Fenyeget és kitalált olyat is hogy a párom durva a gyerekünkhöz. Bizonyítottan alaptalan.

Mit tennétek? Beszéltem a családjával de ők sem tudnak hatni rá. Bosszút forral egyfolytában. Eddig nem törődött a gyerekkel, most meg hogy van más akinek kellünk, nem bír magával. Hogyan lehetne leállítani, hogy békében éljünk?


2014. jún. 30. 14:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan láthatásra történő átadás, hogy a gyámügyön. Kérvényezd azt. És ha fenyeget stb... ott lesznek a gyámügyes tanúid, hangfelvétel sem kell. A gyermek visszaadása is történhetne ott, és akkor arról is lesz hivatalos tanúd, hogy nem viszi vissza időben.

Így a házatok közelébe se lesz oka menni, ha ott kakasoskodik, kihívod a rendőrséget.

2014. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Kérjen. Aztán vagy kap, vagy nem.


Azért a bírók sem hülyék, és nem hisznek el mindent, amit egy féltékeny ex férj állít.

2014. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Picikét megnyugodtam Köszönöm. Gyámhatóság azt mondta ha ügyet csinálok akkor csak lavinát indítok el és szitom a tüzet. Ezért nem tettem eddig.

És így kaphat több láthatást? Kéthetente hétvége, minden ünnep és szünet fele az övé.

2014. jún. 30. 15:57
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugye van egy bírósági végzés a láthatásról meg a gyt. összegéről.

Ezt nem változtathatja meg az egyik fél.

A válás után én igyekeztem normális lenni az anyjukkal, ő meg méltányolta, és ezért szinte korlátlan kapcsolatom lehetett a gyerekekkel, mert azért neki az a jó. Szerintem erről próbáld felvilágosítani.

Az, hogy nem viszi óvodába meg kemény dolog, - abból tényleg rá lehet küldeni a kopókat, ezt is mond el neki.

2014. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Valóban utolsó. Szívesen odaadnám én is neki de félek hogy visszaél vele. És nem veszi észre hogy magának árt vele a legeslegtöbbet.

Ha elmegy bíróságra, kap több láthatást s mostaninál? Kéthetente hétvége és minden szünet, ünnep fele most az övé

2014. jún. 30. 16:35
 16/26 anonim ***** válasza:
¤9 személyes jogokat csak akkor sért ha nincs felvéve az, hogy közlöd vele, hogy felveszed és így kezdheti mondani.
2014. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az igen valószínütlen, hogy több láthatást kapjon, ez a megszokott, ami nálatok van.
2014. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nincs mivel a bíróságra mennie!!!!

Az, hogy nem tetszik neki a világ elég kevés ok.

Ha később zakkant meg, akkor gondolom nem is adott be anno fellebbezést sem, bár az is mindegy.


Belőled kérdező, kinézek annyi IQ-t, mint a volt nejemből (írtam párral feljebb), hogy HA STABILAN normális és megbízható lesz a viselkedése, akkor nem méricskélnéd te se a láthatást.

De hát ehhez neki kéne visszafordulni ebből a hülye irányból, mert így éppen téged hoz olyan helyzetbe, hogy kezdeményezheted a láthatás korlátozását.

2014. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Utolsó abszolút egyetértek, de képtelen vagyok megértetni ezt vele. És már úgy vagyok, hogy inkább elzárkózom a kommunikációtól irányába, mert magamnak csinálok rossz napokat, ha emberileg közeledni próbálok a helyzethez.

Azt mondta legutóbb hogy amint letelik a végzés utáni 2 év, menni fog láthatásért, de azt ne feledjem, hogy gyerektartás csökkentésel akár holnap is elmehet. Ez volt az utolsó kommunikációm vele.

2014. jún. 30. 20:19
 20/26 anonim ***** válasza:

"személyes jogokat csak akkor sért ha nincs felvéve az, hogy közlöd vele, hogy felveszed és így kezdheti mondani."


Az lehet csinálni, hogy felveszem azt, hogy azt mondom neki, "Innentől minden párbeszédünket felveszem." és a férfi válaszol, hogy "Rendben.", és utána mindig benyomom a felvételt, ha megszólal, vagy minden felvétel előtt külön kell neki szólni?

2014. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!