Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Birósági végzés van arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikiLangelo kérdése:

Birósági végzés van arról, hogy mikor mehetek meglátogatni a gyerekeket. Az anya többször kihívta rám a rendőröket, hogy elküldjenek onnét, láthatási időn belül. Egyáltalán megtehet ilyent az anya?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a rendőrt, hogy jogos-e az intézkedése, azt mondta igen, mert a gyerekek nem akarnak velem találkozni!
2013. aug. 14. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2013. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd a gyámhivatalban!
2013. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jogos a rendőr intézkedése.
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jogos, ha a láthatás korláza akkor te jelentheted fel, és hívd a rendőrséget. Olyan meg nincs, hogy nem akar menni, kiskorúként a szülei döntenek.

Gyámhivatalnál is jelentsd az anyát aztán majd a 80 ezres bírságnál észhez tér.

2013. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A bíróságra már beadtam az újraszabályozást,tárgyalás kitűzve.Gyámügyre minden rend.int.után panasszal élek.Mikor lehet megállítani a nőt?
2013. aug. 15. 07:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért igen egyoldalú így ez a helyzet. Ha egy rendőr intézkedik, azért annak oka kellene , hogy legyen.Milyen jogcímen hívja ki a volt feleséged a rendőrt?
2013. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek? Miért nem akarnak veled találkozni?
2013. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A volt após mindent megmozgat annak érdekében,hogy távol tartsanak és elidegenítsenek a gyerekeimtől.Pénzt,fáradságot nem kímélve.Intézkedő járőrt én is megkérdeztem,hogy jogos-e az intézkedése?Azt mondta igen,mert a gyerekek nem akarnak velem találkozni.Másfél év alatt milyen tév információkkal tömték őket tele,hogy így megváltoztatták őket?Egy börtönből szabadúlt embernek több joga van a gyerekeihez,mint nekem.
2013. aug. 21. 07:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek 9,14 évesek.Nagyon jó kapcsolat volt közöttünk.Sok közös prgm.volt amit csak hármasban töltöttünk!Mert az anya sokszor ingerült,dilis volt,jobbnak láttam megpattanni otthonról a lurkókkal.Mindig élvezték az együtt töltött időt.Hogyan lehet ezt kiölni belőlük,feledtetni az együtt töltött időt?Most azaz új,hogy azt mondatják velük,hogy félnek tőlem.Mivel okot nem adtam rá,ezért úgy gondolom,hogy az anya és ex após fondorlatos ármánykodásai vannak ez mögött.(így készülnek a bírósági perre)A nő nem tudja megemészteni,hogy elhagytam őt!Elhagytam a sok éves agyrém tettei,gondolkodása és cselekedetei miatt.(Személyem lejáratása gyerekeim előtt,többszöri öngyilkossággal való fenyegetőzés 30 perces elrohanással-csakhogy nyomatékosítsa azt-,folyamatos szülői,rokonsági szidalmazások,csufolodás mindez a gyerekek előtt!)
2013. aug. 21. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség kérdező tényleg rendőrök voltak?

Kiskorúként nincs akarata azt csinálják amit a szülei akarnak.

Ilyen nincs tegyél feljelentés gyámügyön láthatáskorlátozása miatt.

2013. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!