Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen eselyem van gyermekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wanhelsing25 kérdése:

Milyen eselyem van gyermekem ideiglenes illetve allando felugyeleti joganak gyakorlasara apakent? .

Figyelt kérdés
Korvonalakba leirom a lenyeget. 6 even at ellettarsi kapcsolatban eltunk szuleimnel aztan robbant a bomba.... Nemakartak megtartani a gyereket,Volt parom azt mondtamegszulom vidd a pi..ba, Hattam mogott prosti kent dolgozott amire rajottem esezert jarunk birosagra,Gyogyszeres problemai voltak, volt egy kisebb agyverzese, o mondta h maradjon nalam a gyerek,Megirtuk akozos megeggyezest... elvitte a gyereket de nem hozta vissza 1hetig nem tudtam feloluk semmit..mikor elokerultek gyermekem , koszos,budos, mocskos, allapotba talaltam sirvakonzorgott h hozzam haza .stb....Most tul vagyunk az elso targyalason de 2 hetet kell varni az ideiglenesre..... amit allitok arra mindtanuim,bizonzitekaim vannak. Persze mondanom se kell h mindent tagad s mivel egy szereny nonek latszik felek h neki hisz a birosag.... Ja es en nevelem 1 eves koratol a kislanyt... mert akkor is azt mondta h nem bija a bezartsagot neki mennie kell mert meg fog bolondulni....
2014. júl. 7. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Most hol van a gyerek? Ha nalad, akkor jo esélyed vannak.
2014. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért elküldés előtt átolvashattad volna még egyszer.


Egyébként szerintem is jó eséllyel indulsz.

2014. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nalam van a kislany.Es nem is akar vele menni sehova ,a tortentek utan en se engedem vele szivesen sehova mivel az elso adando alkalommal megszekte megeggyezesunk.... s a biro is aztmondta h jogos. aprilisota nem fizet a gyerekre semmit.. meg a gyerekrejaro csaladit is o veszi fel...
2014. júl. 7. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyerek?

Hol van az állandó lakcíme?

Hol van az anya állandó lakcíme?

2014. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
6 eves a gyerek. Allando lakcime nalam. Anyukae mashol.
2014. júl. 7. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélyed, szerintem a bíróság sem hüle, hogy egy ilyen anyának adja a gyereket.
2014. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van,főleg ha bizonyítani is tudod,hogy milyen életmódot folytat.
2014. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar kellene jonni az ideiglenesnek.... nagyon tartok tole.
2014. júl. 7. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:

A láthatáshoz joga van, tartásdíjat pedig kötelessége fizetni.

Mivel a gyerek elmúlt három éves sajnos jogában áll elvinni őt láthatásra.

Viszont! Mindig tanúk előtt add át a gyereket (a legjobb ha nem rokon hanem mondjuk szomszéd) sőt az a legtisztább ha láthatás előtt leoapirozod vele hogy mikor hozzá vissza.

Az idő lejártával ha nem hozza, hívd fel ha nem reagál, nem hajlandó a picit visszahozni azonnal hívd a rendőrséget és jelentsd be a gyermekrablást.

Ugyanis az állandó lakcímről önkényesen nem viheti el.

2014. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nadiene ***** válasza:

Apaként? Zéró.

Valószínű az anyának ítélik a gyereket, és ha anyagi gondjai vannak, majd megállapítanak magasabb tartásdíjat a kontódra.

2014. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!