Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni akar és mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar és mondta szeretné ha a kislányunk vele maradna. Van esélye, hogy a bíróság neki ítélje?

Figyelt kérdés

13 éve élünk együtt első házasságomból van egy 15 éves lányom és van egy közös 2,5 éves kislányunk. Májusban kiderült terhes vagyok. Nem várt terhesség és én nem szerettem volna még egy terhességet, még egy gyereket ezért

úgy döntöttem nem tartom meg. A férjem Ő nagyon szerette volna és nem értett meg.. Egy hónapja 10 hetesen volt az abortusz. Azóta kapcsolatunk megromlott és válni akar de a közös gyereket Ő szeretné.Mindkettőnknek van lakása de Ő sokkal jobb anyagiakkal rendelkezik. Valaki tud hasonló esetről mikor az apának ítélték a közös gyereket.



2014. júl. 13. 13:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
25%
Havi 100ezer? Mégis mekkora lakást vettetek? Nagyon felelősségteljes ember lehetsz, mondhatom. De tudom, te is csak a svájcifrank "áldozata" vagy...
2014. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem nevelitek közös felügyelettel, higgadtan, megegyezéssel? Az a gyerek érdeke, hogy mindkét szülője egyformán kivegye a részét a nevelésből.
2014. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Hogyne akarnám, de nem vagyok benne biztos, hogy nálam lenne jobb helyen. Ennyi. De akarom.
2014. júl. 13. 14:34
 24/40 anonim ***** válasza:
35%

"Nem várt terhesség és én nem szerettem volna még egy terhességet, még egy gyereket ezért

úgy döntöttem nem tartom meg. A férjem Ő nagyon szerette volna és nem értett meg.."


komolyan nem értem az ilyen nőket...te döntöttél egy mindkettőtöket érintő kérdésben és gondolom még csodálkozol is, hogy miért romlott meg a kapcsolatotok...

2014. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 acelsziv ***** válasza:
9%
9: attól hogy lehet valamit, még nem jelenti azt, hogy szabad is megtenni. De látom, valakinek szúrta a kis szemét a véleményem. Ez egyes- egyedül a kérdező felelőssége.
2014. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
62%
Ha tudod, hogy nem nálad lenne jobb helyen, akkor miért vagy olyan önző, hogy ragaszkodsz hozzá, hogy nálad legyen? Normál esetben azt kell nézni, hol van jobb helye a gyereknek, semmi más egyebet.
2014. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%

Azért kerül az estek 70%-ában az anyához a gyerek, mert az apa nem is akarja.


Másodfokon, ahol az apa is harcol a gyerekért már majdnem 50-50%-os az arány...


Ha nincs munkád, az egy elég rossz jel, meg a 100.000-es hitel is. Így az apának jobb esélyei vannak.

2014. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%

"Ha tudod, hogy nem nálad lenne jobb helyen, akkor miért vagy olyan önző, hogy ragaszkodsz hozzá, hogy nálad legyen? Normál esetben azt kell nézni, hol van jobb helye a gyereknek, semmi más egyebet."


Teljesen egyetértek veled. Zárójelben a megtakarítás fele váláskor ha csak nem örökséged az apáé.

2014. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
ha akarod a gyereket, akkor bízz meg egy jó ügyvédet!
2014. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
6%

"Azért kerül az estek 70%-ában az anyához a gyerek"


mert a bíró is NŐ !!!

2014. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!