Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehetne tenni? Tehát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Tehát, apám ráíratta anyám nevére a lakás felét, de anyám idegileg tönkreteszi apámat, minden egyes nap b*sztatja valamivel, állandóan csinál valami cirkuszt.

Figyelt kérdés
Most el akarja adatni a házat, apám legszívesebben kifizetné de nem tud előteremteni 5 millió forintot, folyamatosan fenyegetőzik, mindig mondta is neki, ahogy tudja (sszószerint ezt mondta) meg fogja szopatni, + szidja apámat ok nélkül, velem is b*szakszik. Mind ketten örülnénk ha elmenne, az lenne a megváltás de nem tudunk mit tenni. Nem szeretném, hogy eladjuk a lakást, amiért apám keményen megdolgozott, ahol élek mióta megszülettem, és el kellene költöznünk vmi tanyára, de mivel tanulok és még nem dolgozom, fogalmam sincs, hogy hogy lehetne ezt megoldani :' (. Nem tudom hogy lehet valaki ennyire aljas. Idejött egy bőrönddel. Apa ráíratta a ház felét, eltelt az öt év és így már nem követelheti vissza. Azóta folyamatosan csak a veszekedés megy. Régen nem ilyen volt, de megutáltam anyámat.
2010. jan. 8. 17:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, picit siettem.Hogy lehetne eltakarítani ezt a retket az otthonunkból??:S:S:'(
2010. jan. 8. 17:15
 2/14 anonim ***** válasza:

Azta... Hát mégis csak az anyád... Az enyém is ki akart semmizni, a fejem felől el akarta adni a lakást, de megmondtam neki, ha megpróbálja, bíróságra megyek.Ő abba is hagyta.

Amíg nem vagy önellátó, sajnos nincs ebbe sok beleszólásod, max. az apukádnak. Miért nem vállnak el? Ebben az esetben apukád kifizethetné, de még igy sem biztos, hogy belemegy az anyukád.. Egy pár éves polgári perre lehet számítani.


Szerintem tanulj, és ahogy végzel pórbálj meg elköltözni... Én is ezt tettem, még egyetemre járok, de külön élek mindenkitől, és senki nem b.szogat. Igaz, nem könnyű a megélhetés, de valamit valamiért!!!

2010. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Apám legszívesebben válna .. sőt pároslábbal rúgná ki ha ki tudná fizetni, de sajnos nem tudja.Meg az hogy elköltözök nem meg oldás, nem is rólam van szó, inkább apám miatt írtam. Anyám teljesen kiidegeli, állandóan ugat vele valamiért,szidja .. ahogy le is írtam.Milyen dolog ez?? Idejön egy kopott bőrönddel , nagy semmivel, és a végén ő túrja ki apámat a saját lakásából. Nem is ember az ilyen...
2010. jan. 8. 17:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Édesapád nem köteles eladni azt a házat, melynek fe az övé. Ráadásul ez a te otthonod is és ragaszkodsz is hozzá. Édesanyád /nem értem: édesanyád ő, vagy csak mostoha?/pénzt szeretne valószinű és ezért próbálja pokollá tenni az életeteket. Ha nem akarjátok, semmiképpen ne adjátok el. Anyádnak be kell látnia, hogy semmit nem tehet és jobb lenne, ha takarélkra tenné és meghúzná magát főleg azért, mert ezért a házért soha nem dolgozott meg, a felét ajándékba - s mint kiderült - teljesen érdemtelenül kapta. Védd és vigasztald édesapádat!
2010. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen 5 év?Ajándokot,ha tudja valaki az érdemtelenséget bízonyítani,akármikor vissza lehet követelni.

Viszont gondolom nem öt éve lakik ott anyukád,tehát van már "része" a házból.

Az,hogy nem akarsz tanyára költözni..hát ne költözz.Viszont ha ennyire rossz a helyzet otthon,akkor jobb ha külön mennek a szülők.Viszont oka van,ha anyukád ilyen lett.Mindig kettőn áll a vásár.Sőt ti hárman vagytok.Vajon lehet oka anyukádnak kiakadni?

2010. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hú elég vaccak egy helyzet. Egyrészről se te se apud ne figyeljen rá mikor szájal, nehéz de tényleg úgy kell tenni mintha ott se lenne ha látja hogy nem éri el a célját befejezi. Amúgy legyetek ti is erőszakosak és közöljétek vele hogy ebből a lakásból ő pénzt nem fogg látni és ha nem moderálja magát menyen el. Ezt határozotan közöljétek vele mikor hisztizni kezd.
2010. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).De nem úgy van, hogyha követeli a felét akkor ki kell fizetni???Csak mert a 2. válaszoló írta , hogy nem köteles eladni a házat.
2010. jan. 9. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell kifizetni a saját tulajdonával mindenki az csinál amit akkar.
2010. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Apám azt mondta hogy muszáj kifizetni a ház felét ha követeli, nem tudom mit lehetne tenni:S:@:@
2010. jan. 10. 20:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy jól tudom de nem annak jár a nagyobb rész,akivel marad a gyerek, (főleg ha kiskorú) hiába fele-fele?Hitelt nem tud felvenni apukád?
2010. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!