Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Becsapott férjnek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott férjnek érzem magam. Vagy?

Figyelt kérdés
A nem akarom részletezni ,hogy mi vezetett oda ,hogy a feleségem válni akar.Én magam is úgy gondolom hogy a legjobb megoldás a válás.8 év van mögöttünk.Mind ketten tudjuk mi vezetett ide.Közös megegyezéssel be is adtuk a papírt a bíroságon.Házassági szerződésünk van amiben minden le van fektetve.hogy mi, kié.Aztán vmik nap kiderült hogy neki van valakie,méghozzá egy 39 éves elvált kétgyerekes apuka.Nem találtam szavakat amikor megtudtam.Folyamatosan biztosított arról hogy nincs senki az életében.mint kiderült már legalább fél éve van viszonya.Becsapottnak érzem magam,és nagyon dühös vagyok rá amiért így becsapott.Első gondolatom az volt hogy bosszút állok a sérelmemért.A büszkeségemért.Már nem biztos hogy közös megegyezéssel akarok válni,nem akarok neki(k)adni semmit amiért én megdolgoztam.Elégtételt akarok.Mindent amit neki adtam a szerződésen kívül,most vissza fogom venni.Apróságok,de nem baj.pl mosógép,virágtartó...Nekem semmi szükségem nincs ezekre a tárgyakra(szerencsére)mert mindenem meg van.Oda adtam volna neki még sok mást is de már nem fogok.Talán még tényfeltárásos válást is kérek,hogy kiderüljön mióta csaltmeg.Lehet hogy nincs értelme,nem tudom.Most el húzom a válásunkat ameddig csak tudom,hogy semmit ne kapjon még egy darabig.Had érezze milyen becsapottnak lenni.
2010. jan. 8. 22:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ő 24 én 34 éves.Ez le maradt.
2010. jan. 8. 22:07
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ha házassági szerződést kötöttetek, akkor az úgyis jár neki, ami a szerződésben van! Ilyen az élet, sajnálom a mi veled történt!Kívánom, hogy jöjjenek majd a jobb idők
2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Becsapott is vagy, férj is vagy (egyelőre). Ennyit tudok a kérdésedre válaszolni.
2010. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ami a szerződésben van azt nem vitatom azt meg is kapja.Csak amiket azon kívül adtam neki azokat akarom vissza szerezni.Nem szép dolog de nem is nagyon érdekel.
2010. jan. 8. 22:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szokták mondani, hogy aki elindult, azt hagyni kell menni az útján.

Biztosan nagyon fáj most, de hidd el a bosszú csak neked okoz még több fájdalmat, neki már esetleg csak bosszúságot.

Azt mondtad közös megegyezés volt, akkor nem mindegy, hogy van neki valakije, vagy nincs?! A ti közös életetekbe az már valószinűleg nem zavart bele, egy komoly házasság nem pár hónap alatt romlik meg. Mindketten igy láttátok a legjobbnak, akkor most mire ez a felhördülés? Mosógéppel, meg virágtartóval akarod kárpótolni magad? Ne haragudj, nem akarlak bántani, de nekem ez nevetséges!

Szedd össze magad, maradj a megbeszéléseteknél, hogy közös megegyezés alapján váltok, igy leszel leghamarabb túl a procedúrán, és utána nézd, hogy minél fájdalommentesebben alakitsd az életed, hogy normális emberi életet élhess.

Hidd el tudom miről beszélek.

2010. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagyon érdekel,mit vársz tőlünk,ismeretlenektől?Hogy sajnáljunk?Nem ismerjük a másik oldalt.És ettől a kicsinyes bosszútól boldog leszel?Vagy vissza kapod őt?Nem hiszem.Légy inkább férfi,és emelt fővel zárd le.Röviden,minél kevesebb fájdalommal.
2010. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.én is gyerekesnek tartom az egészet .lehet hogy alszom rá és majd másképp fogom látni ha felkelek.Emelt fővel fogok távozni.Csak bánt.
2010. jan. 8. 22:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal! Írd ki itt a feszültségedet, vagy vezetsd le valahol máshol, de inkább hagy békén a (volt)feleséged! Az egésznek semmi értelme, csak magadat alázod meg a kicsinyes bosszúállással. Persze megértem, hogy mérges vagy, de a bosszútól tényleg nem leszel boldogabb!
2010. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

pajtás! ez egy ilyen dolog. az eszeddel tudod, hogy hülyeség amit csinálsz, de azért a sértett férfiúi büszkeség nem hagy nyugodni, mert hiába a válás, azért csak csak úgy érzed hogy ez olyan sérelem ami bosszúért kiált.

pedig nem ám! ezt csak a belénknevelt konvenciók mondatják velünk. én is azt tanácsolnám, hagyd békével elmenni, ne állj kicsinyes bosszút, mert nem lesz mindegy egyikőtöknek sem 20-30 év múlva, hogy hogyan is emlékeztek az egészre. nem hiszem, hogy egy ilyesmi jó szájízt hagyna maga után, lehet hogy később bánni fogod, ha most bunkó módra viselkedsz.mondd meg őszintén, nem lenne jobb úgy emlékezni, hogy te voltál a nemeslelkű, aki emelt fővel viselte a dolgot?

amúgy meg tedd szívedre a kezed,...te hányszor csaltad meg őt a 8 év alatt????:)

2010. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindenki esik pofára. Arra gondolj inkább, hogy tisztázta már veled a felállást, hogy el akar válni. nem mondta el, hogy van valakije, mert nem akarta hogy szarul érezd magad. Ez nem volt szép, de érthető. Nem rosszat akart neked, ezt mindig tartsd szem előtt. És nem te buktattad le! magától "szakított" veled, vagyis nem vett hülyére a továbbiakban.


Amíg a kicsinyes bosszúdon agyalsz, és azt szervezed, sosem fogsz túllépni a vélt és valós sérelmeiden, és ezért új kapcsolatot sem tudsz keresni.


Egyébként ha direkt késlelteted a válást, és betartasz neki, azzal látványosan demonstrálod hogy mégiscsak igaza volt hogy lelépett mellőled már ne haragudj. Ki akar egy ilyen szánalmas sértődős alakkal együtt lenni? Ne viccelj, annyira hülyét csinálnál magadból, mellesleg ilyennel nők szoktak szórakozni általában. na majd jól megmutatom neki, nem lesz övé a mosógép... Szerintem kinevetteted magad, komolyan.

2010. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!