Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennyire sokat jelent a pénz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sokat jelent a pénz? 4 évig éltem valakivel akit mindig segítettem. Mindent megkapott, minden formában.

Figyelt kérdés
Talált egy másik nőt,2 gyerekkel,akinek nincsenek tartózásai és most boldogan él.Igaz albérletbe laknak,de mégis..Ennyire nem számít már a szeretet?
2014. júl. 22. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A szeretet akkor számít, ha adjuk. Amit kapunk, azt legfeljebb nagyon érett fejjel tudjuk becsülni és méltányolni, de ezért vele maradni nem kell, ha mi nem érezzük magunkban iránta már a szeretetet.
2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hagyott el, hogy mondta neked, hogy elhagylak, mert találtam valakit, akinek nincs tartozása?
2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt a kapcsolatban szeretet.
2014. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szó nélkül lépett le.
2014. júl. 22. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Hol van a sztoriban a pénz?:)
2014. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakori az ilyen "szó nélkül lelép" pasi.
2014. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szó nélkül lépett le, akkor ott kellett valami gikszernek lennie köztetek, mert ha valaki mindent megkap minden formában ahogy írtad, akkor az nem lép le csak úgy. Még akkor sem ha villámcsapásként szeret bele másba. Akkor elmondja és úgy lép le.
2014. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!