Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Történt veletek már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már olyan, hogy az exetek másik nő miatt elhagyott, összeköltöztek? Utána rájött, hogy hiányzol neki és téged szeret?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha egyszer elmenne, nem lenne visszaút.
2014. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, de kellett akkor már a fenének.

(ráadásul mikor konkrétan lebuktak, még akkoris ki akarta magyarázni..hogy az nem ugy van, pár honappal késöbb már feleslegesen hagyott virágcsokrokat, különbözö ajándékokat az ajto elött...söt! még rá 2 évvel is tepert...teljesen feleslegesen...)

2014. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a bizalmam elveszett..addigra "kiszerettem" belőle, amatt, ahogy az eészet intézte

És igazándiből csúnya dolog, de elégtétel volt az, ahogy utána alázta magát..pedig nem lett volna rá szükség, mert kerek perec megmondtam, amikor kiment az ajtőn, hogy azon nincs visszaűt, nem hitte el.

/ egybként azőta boldog vagyok, rá 1évre megtaláltam vagyis megtalált engem a férjem, hamarosan jöhet a baba, az exem pedig még mindig azzal. Anővel van, aki miatt elhagyott, 6 éve, és most őt csalja, nalam is beprőbálkozott/

2014. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, nálunk , mikor lebukott, még mentegetözött, majd kidobáltam a cuccait a lépcsöházba...ugyanugy, ahogy a 4. válaszolo irta, ö is csalta azt a párját is, söt velem is akarta..azota szerintem már 6-7 növel is élt..mindegyiket megcsalta. nálunk is ez kb. 6 éve volt, azota én férjhez mentem és van egy 3 honapos kisfiunk :)
2014. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. De nem erdekelt, ha egyszer elment, ne jojjon vissza, masreszt ki is szerettem belole boven addigra.

En tudtam, hogy jobb no vagyok az uj baratnojenel :)

2014. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de addigra en nem szerettem mar.
2014. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt, hasonlóan, mint a többi válaszolónál. Még két év múlva is próbálkozott.
2014. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,amikor megtudta,hogy nem maradtam egyedül,párkapcsolatom van akkor már vissza akart jönni, ugy gondolta kiszórakozza magát én meg megvárom,hát hülye lettem volna várni,aki meg egyszer lelép, lelép többször.Azóta férjhez is mentem.
2014. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!