Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiakat kérdezném! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném! Mikor elhagytátok az élettársatokat egy másik nőért, mennyi idő múlva kezdett hiányozni a volt párotok? Mikor éreztétek azt, hogy hiba volt az új kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 10:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki elhagy valakit, az nem ilyenen töri a fejét. Ez csak az elhagyottakat foglalkoztatja. Hidd el önámítás. Lépj túl rajta. Fel a fejjel.
2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Én amikor elhagytam a barátnőmet 6 év után (közös megegyezéssel szakítottunk), hamarosan megtaláltam életem nőjét, és bár mint szép emlék megmaradt az ex, de ennyi. Sosem hittem azt, hogy hiba volt szakítani. Ennek így kellett történnie.
2014. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak nagyon fáj,hogy ezt tette,mert igazán nem volt rá oka.
2014. ápr. 24. 10:59
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Oka mindennek van, legfeljebb Te nem tudsz róla.
2014. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd el, hogy a kapcsolatotok csak számodra volt jó, számára nyilván nem, különben nem szakított volna. Tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy nem ácsingózol olyan férfi után, akinek annyit se jelentettél, hogy tudassa veled, hogy nem jó neki, hogy esetleg javíthass rajta, hanem elhagyott úgy, hogy te meg azt hiszen, ok nélkül tette.
2014. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%

Vartam, hogy szakitson. Tudatosan ugy inteztem, hogy lebukjak es elhagyjon mert en nem tudtam megtenni, 7 evig voltunk egyutt es nem is tudom talan sajnaltam vagy feltem a reakciojatol.

Sajnaltam mikor sirva hivott fel vagy uzenetett kuldott, de ennyi nem hianyzott es bar a szeretovel vege lett a kapcsolatnak nem bantam meg hogy a baratnomet elhagytam.

2014. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%
3: Hétfőn beszélgettem erről egy férfival, azt mondta, neki 9-10 hónap múlva jön ellenállhatatlan vágy az ex iránt.
2014. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
66%
Ez jó, ezt felírom!
2014. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
Soha. Két éve mindennap hálás vagyok a sorsnak, hogy nem vele kell már élnem.
2014. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Még akkor is,ha nem volt igazán nagy vitátok?
2014. ápr. 24. 11:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!