Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tettem a babát az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tettem a babát az apja vezetéknevére és nem mentem hozzá feleségül. Valóban ezért hagyhatott el minket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elejétől leírom:

Született egy kisbabánk kislány, aki most 2 éves. Az első házasságomból született fiammal nem jött ki a lányom apja, de ez igazából a kicsi megfoggantatása után körvonalazódott.

Mivel még megoldható volt, így nem tettem a babát az apja vezetéknevére és sajnos nem mentem hozzá az apjához.

Most, hogy 2 éves a kicsi az apja állítólag ezért a két dologért éli külön a világát boldogságban egy nővel.

Ti mit tennétek???



2014. júl. 27. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de több palinak már ne szülj.
2014. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is lehet már többet szülnöm!
2014. júl. 27. 00:45
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi a gond?

Hogy boldog az exed?

Nem trollkodni akarok, csak nem értem, hogy mi ez a "ti mit tennétek?" kérdés. Vissza akarod kapni, vagy mi?

2014. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem ezért él más nővel, ez csak kifogás.


Mit kéne tenned? Semmit. Éld a saját életed. Az apa egyébként hivatalosan is az apja a gyereknek? Mert ez független a kicsi nevétől.

2014. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Legkozelebb inkabb gondolkodj.
2014. júl. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

# 2


Hála a jó égnek...

2014. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Tehát egyedülálló anyuka vagy 2 gyerekkel, 2 külön apától.

A kisebbik gyerek családi jogállása nem rendezett, a nagyobbikról nem tudni.

Milyen tanácsot szeretnél? Mi a célod?

2014. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Csak egy kifogas, hogy lelephessen. Fiadat nem kedvelte, orulj, hogy elment egy masik novel.
2014. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Én azért látok rációt abban, hogy emiatt hagyott el. Igen, ő a kislány vérszerinti apukája, de hogy viselkedjen apjaként, ha te elidegeníted tőle és azt sem voltál hajlandó elismerni, hogy az ő kislánya? Én ugyan nő vagyok, de egy férfi helyében én is azonnal kiszeretnék belőled, ha ilyen játékokat játszanál, a gyerekemért pedig az utolsó vérig küzdenék, hiszen az én vérem.

Két oldala lehet, vagy ezért hagyott el, vagy nem. Mit tennék? Megenném, amit főztem.

2014. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Hülye kifogás az apa részéről.


"így nem tettem a babát az apja vezetéknevére"


Nem így működnek a dolgok, hogy csak valakinek a vezetéknevére "teszed" a babát. Ennyi erővel a szomszéd Pista bácsiéra is tehetnéd.


Ha házas vagy, akkor a gyerek automatikusan a férj nevét kapja, ha ő az apa, ha nem. Ha pedig nem vagy házas, akkor az apának apasági nyilatkozatot kell tennie, és ezt szülés után be is kell mutatnod eredetiben a kórházban, különben a baba a te nevedre kerül, tetszik, nem tetszik.


Szóval ha most 2 év után azon háborog, hogy miért nem viseli a baba a nevét, akkor azt kérdezem, miért nem jutott eszébe, hogy apasági nyilatkozatot tegyen.


Sajnos nem mentél hozzá... Feleségül kért, és nemet mondtál? Vagy meg sem kért?


Szerintem ez mind csak üres kifogás. Ha szeretne, veled lenne.

2014. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!