Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy hagyhatott ki így az...

Hogy hagyhatott ki így az agyam vezetés közben, vagy mi történhetett szerintetek?

Figyelt kérdés

Este volt és elrontottam a körforgalomban a kijáratot. Lehúzódtam egy buszmegállóban, hogy megfordulok. A bal tükörben látom, hogy jönnek ketten egymástól nagyobb távolságra. El akartam engedni őket.


Elment az első és teljesen sötét lett körülöttem. A biztonság kedvéért belenéztem még egyszer a tükrökbe de nem láttam semmit. (Korom sötét volt körülöttem és a tükrökben, így az agyam elfelejtette, a 2. autót).

Ezután elkezdtem visszafordulni és ott termett a 2. kocsi!

Szerencsére elkerültük a balesetet, de azóta kiráz a hideg, hogy mi volt itt.

Holt térben nem lehetett, mert a lámpáját akkor is látnom kellett volna, nem? Lehet, hogy valamiért elaludt neki?


2014. júl. 10. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem kihagyott az esszed, hasonlo dolgokat hallottam mar,nem veletlenul rontotad el a korforgalom ki jaratat,es nem veletlenūl tortentek ezzek a dolgok,sztem valami,valaki megmentett teged valamitol!!lehet ha nem rontod el a kijaratott,mar halott lenel..... nem tudid ha elsonek jo iranyba mesz lehet ftontalusan utkozol....stb..... !!!! Orulj hogy minden jol vegzodott!!
2014. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Adj hálát az égnek. Ez egy figyelmeztetés volt, körültekintőbb legyél.
2014. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így van!
2014. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A válaszok az ezotéria kategóriában is helyt állnának!
2014. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan egyedi hiba mint gondolnád. Jön két autó, az elsőt elengedjük,a másik elé kihajtunk.Pedig tudjuk, hogy két autó jön.Az agyműködésével van kapcsolatban.Annyira az első kocsi elhaladására koncentrálunk, hogy a másik autó valahogy kiesik a "fejünkből".

Szerintem nagyon sokan jártunk már így.

2014. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem véletlenül buktatnak meg vizsgán ha kanyar meg sávváltás előtt nem nézel ki az ablakon. Ha kinéztél volna előtte, akkor valszeg észrevetted volna. A tükör kevés. Én idáig így több szabálytalan bringást és robogóst mentettem meg.
2014. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt ketdezo,nektek is irt privit???amiben ax all hogy,elmentem pisilni es a mosdoba pisiltem es micsoda mrgkonyebbules volt!rz egy pervez!!!
2014. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó ne trollkodj már -.- ez bűncselekmény btk bünteti -.-
2014. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!