Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekes elvált szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes elvált szülők, tartjátok a kapcsolatot egymással?

Figyelt kérdés
Például olyan kérdésekben, mint kinél mikor lesz a gyerek, iskolai dolgok, ki menjen a gyerekért, stb.
2014. aug. 8. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, elvégre másként teljes lenne a kaosz
2014. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a célközönséged, elvált szülők gyereke vagyok, 17 éves. Van egy öcsém, 9 éves. A szüleim semmilyen formában nem tartják a kapcsolatot, több 100 km-re költöztünk édesapámtól. Ha esetleg valamit akarnak egymástól, többnyire megüzenik velem. De jobb lenne, ha inkább egymással beszélnék meg, remélem segíthettem.
2014. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokáig igen, jóban nem voltunk, de a gyerek miatt "megjátszottuk" magunkat. 2 hétig nálam, 2 hétig nála volt.

Kb.: 1 éve rájött, hogy az akkori párom veri a gyerekünket. Én nem tudtam és persze nem is hittem neki. Először beszélt vele, sikertelenül. Utána fenyegette, ez is hasztalan volt. Végül osszeveredtek, de sikerült szétválasztanom őket, megmondtam, hogy kerüljön el minket és akkor azt mondta, hogy Ő soha többé ránk se néz. Azóta nem jött ide. Rá 1 hónappal rajtakaptam a verésen és kidobtam. Az exemtől bocsánatot kértem, de vállalkozást nyitott és elköltözött. Azóta nem látta a gyerek.

2014. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 settlement ***** válasza:
Szia! Nekem nagy gyermekeim vannak 22 és 16 évesek. Megtennék bármit, hogy tartsa a kapcsolatot a gyermekeivel. Nyolc hónapja élünk külön, de még csak telefonon sem jelentkezett. Nem sokat segítettem, de az lenne a normális ha mindent meg tudnánk beszélni.
2014. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
muszáj a gyerek érdeke is
2014. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Útáljuk egymást mint a szart. Csak veszekedés lenne a vége, úgyhogy inkább kerüljük egymást és nem szólunk egymáshoz.
2014. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten,telón,cseten,képeket küldünk,gyakran gyerekeket nem érintő témában is kikérjük egymás véleményét.Pedig neki párja van,én pedig nem kezdenék újra vele.
2014. aug. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!