Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennyire érzéketlen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés

A szüleim bejelentették, hogy amint befejezem a szakközépiskolát, ők elválnak. Egy ideje, egész pontosan 4 éve sejtem már, hogy ez lesz, de akkor se zavart különösebben.

Most, hogy bejelentették, kb 5 perce, a reakcióm annyi volt, hogy "oké, legyen, ahogy akarjátok". És pont. Nem érzek se szomorúságot, se kétségbeesést, csak amolyan általános közérzetem van, mint ahogy legtöbbször lenni szokott. Nem vagyok lesokkolva, konkrétan a legnagyobb problémám az, hogy lesz-e időm holnap elmenni terep motorozni.

A régi osztályfőnököm szerint az EQ hányadosom meglehetősen alacsony, ki ugyan nem mondta, de nem adta ki a tesztemet, csak célzott rá, hogy kicsit legyek megértőbb. Talán emiatt van?


2014. aug. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy így tudtad fogadni. Tehát végül is neked mindegy. Ez sem baj egyébként. Van olyan gyerek, aki görcsösen tartaná össze a szüleit.

Hány éves vagy egyébként?

2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szakértő, de nekem érettebbnek tűnsz, mintha drámáznál. Főleg ha nem ért váratlanul.
2014. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ez a jó hozzáállás.
2014. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem


én sose értettem, hogy ezen miért akadnak ki általában


persze én sem örültem volna a változásnak, de szerintem amikor a szülők úgy döntenek,és már el is mondják, hogy válnak annak oka van

szerintem is ez a helyes hozzááállás..


A szüleimnél felmerült 1-2szer, amikor éppen hullámvölgyük volt(bár amúgy nagyon szeretik egymást/ volt részükről nagy meghökkenés, amikor közöltem, hogy tegyenek úgy, ha ezt érzik, én egyiküket sem fogom kevésbé szeretni ettől/

2014. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb mint összeomlani.


Szerintem ilyen korban már könnyebben feldolgozza az ember,pláne ha sejtetted akkor nyilván nem volt sok minden rendben már náluk,így legalább van esélyük külön-külön boldognak lenni.Már majdnem felnőtt vagy tehát akkor és úgy tartod a kapcsolatot azzal aki elköltözik ahogy akarod.

2014. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az volt, hogy talán még fel sem fogtad...a második az, hogy már fiatal felnőtt vagy...és tudod, hogy ez az ő életük...nem tőled válnak, hanem egymástól...ettől nem vagy EQ nulla, csak egy egészséges ember
2014. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mi a fene ***** válasza:
Ha kulturáltan teszik, biztosan el lehet viselni. Mindig jobb mintha veszekednének, Te azért szeresd őket, mert a szüleid, és azért, ha nem lesz balhés élet körülötted. Ez van !
2014. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!