Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valnaka szuleim? Van bizonyite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Phandaa kérdése:

Valnaka szuleim? Van bizonyitek nemerek szolni a csalad a padlon es meg o a jo fiu. Chh

Figyelt kérdés
Szuleim mar egy jo ideje folyton veszekednek . Anyu mindig mondja nekem h apum csalja ot de en sose hittem neki rajottem ahogy nottem fel hallotam dolgokat amit nem kellet volna igaz meg bennem van amit tett apam vagyis tessz. Megcsalza 1 novel aztan folyamasoan 16 eve kb 20 eve hazasok kb. Ahogy 1 eves lettem azota apu mindig ejjel jart haza ittasan es anyum feltette mindig. Baratnoi monstak h csalja apam anyamat keztem gyanakodni es bizonyitekokat keresni talaltam is nemtudom h felhasznalhatome elle a birosagon. Es ha igen mi lenne a kovetkezmenye? Hallotam h beszel vele minden nap es irkalnak eggyut errol van bizonyitek. Anyukam 2 eve elvesztette a szuleit egymas utan es ez nagyon megviselte ot meg ez is ratett neki jobban es teljesen padlon van it valas kel mert anyum nem birja. :/ sajnalom nagyon apam mindig venfegeket hiv es csak takaritasra jo es az uzletbe dolgozni ( feszt o pakol kartonos vizeket apam meg csak ul) nnemtudom elmondani neki h mi a szitu felek a kovetkezmenytol felek h apam megver nemmerem a szemebe mondani a dolgot. Minden nap 6 kor lene a zarora o 7 kor jar haza lattak ot sokszor jarni a reptere autoval munka utan viszonya vvn mi tevo legyek ? Bocsi a hosszu iráse :) elore is koszi
2014. aug. 10. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A szüleid ügye, ebbe ne avatkozz bele.

A nyelvtanod siralmas, inkább gyakorold a helyesírást

2014. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A birosagot nem erdekli, hogy ki kit csal.

Kedves elozo, szerintem kerdezo nem magyar anyanyelvu.

2014. aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se avatkozz bele, a biróságra tanúskodni pedig semmiképp se menj! Esetleg próbálj szép szóval, veszekedés nélkül közvetiteni köztük, és ha válásra kerül sor, mindkettőjükkel jó kapcsolatba maradni! Úgy tűnik, fiatal vagy, mégis talán te próbálsz legokosabban viselkedni! Sok sikert!! :)
2014. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igyen nem teljesen magyar vagyok felvidéki ezeet irtam igy elnezest kerek ezert rendben koszonom a valaszokat megprobalok igy hozzalni 18 é fiu
2014. aug. 10. 08:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek nem akarom anyum sem elhagyni mert nincs senkije meg apuhoz id huzok kinel maradjak ? Vagy menjek enis el sajat utra ? Mert mar azis megfordult mert csak az ideg van bennem mindig ideges vagyok :/
2014. aug. 10. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne avatkozz bele, majd ők eldöntik, mi hogy legyen. Elhiszem sajnálod anyukád, de ő is felnőtt ember, saját akarattal, ha ő képes pakolni és elnézi hogy apád csak ül, az ő baja. Akaratgyenge, hagyja hogy kihasználják. Ami meg a megcsalásokat illeti, ez is az ő dolguk,évekig csalta anyádat és ő tűrte. A bíróságot ez egyáltalán nem érdekli, válás szempontjából nem lényeges, hogy ki kit csalt.

Te maradj ki belőle!

2014. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!