Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen nehéz egy szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz egy szakítás?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy akkor 1-jétől tudok elköltözni innen. (Párommal és a szüleivel élünk).

Már kb 2 éve fontolgatom, de sehogy sem megy, hogy rávegyem magam, pedig nem jó a kapcsolatunk. Nem lehet vele megbeszélni mondtam neki 100x, hogy benne lennék abba is kérjünk segítséget.

Párom rendkívül jó barát, de párkapcsolatra alkalmatlan!

Mind1.

Nem vagyok biztos abban, hogy meg tudom csinálni, odaállni a család elé és azt mondani sziasztok, szia drágám ennyi volt. Kicsit szemét vagyok ebből a szempontból, hogy most az egész família elmegy vidékre pár napra én maradok itthon egyedül (szabit se kaptam és ott vannak az állatok is, szóal alapból se tudnék menni). Ez idő alatt összepakolom a cuccaimat és el is viszem az albérletembe. Mikor hazajönnek akkor itthon várok, és akkor jelentem be. Nagyon szemétül hangzik, de az, hogy továbbra is szenvedjek annak semmi értelme, lehet Ő is találna olyat aki mellett boldog lehet, aki olyan társ amilyen én nem lehetek és fordítva. Én is megtalálom azt aki mellett nőnek, embernek, igazi társnak érzem magam és boldoggá tehetem. Nagyon genyó vagyok?

26/L



2014. aug. 17. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Igen az legalább a pasival beszélhetnél hogy mire számíthat. Mert így hogy hazajönnek te még lelépsz hirtelen gerinctelenség de nyilván te is érzed azért kérdezed.
2014. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hazajön, ülj le mond el neki négyszemközt, és lesz ami lesz. Arra gondolj most boldog vagy? Nem, vagyis rosszabb nem lehet :)
2014. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt, hogy jó akkor legyen vége, de az volt a válasza, hogy akkor rögtön mehetek is. Ha meg lehetne vele beszélni, hogy bírjon velem evvel a tudattal ki egy hetet pl, akkor persze nem érné váratlanul, és így is csinálnám. De Vele ezt nem lehet megcsinálni. Pedig ez lenne a legemberibb és a legnormálisabb. Így meg nekem kell köcsög szemétnek lennem, lelkiismeret furdalásom is van miatta, de az utcán csak nem dekkolhatok 1-jéig. :(
2014. aug. 17. 12:30
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt se tudom milyen szavakat használjak. Vagy az jön majd akkor magától? ???

(Amúgy azt se értem, hogy miért kell nekem görénykednem, mert Ővele nem lehet dűlőre jutni).

2014. aug. 17. 12:52
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Unatkozol??? Ha annyira szakítani akarnál már megtetted volna. És mikor mondta a pasid h mehetsz miért nem mentèl??????
2014. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez így valóban elég jellemtelen húzás lenne,te is érzed ezt.Én inkább leülnék a párommal négyszemközt beszélni,közvetlenül a költözés napja előtt.Így nem dobhat ki,és te is gerincesebben oldod meg a dolgot.Különben pedig mindent véghez lehet vinni,csak akarni kell!Tudom,nekem is beleszakad a szívem,hogy két év után kidobtam a barátomat,mert így volt a legjobb.Fájt,mégis megtettem ezt a lépést,akkor is,ha most még minden este sírva alszom el,és minden éjjel róla álmodom.A legtöbb minden rajta múlott,mégsem változott.

Szóval amit muszáj meglépni,azt nagyon ne halaszd,mert később csak még jobban összeroppansz lelkileg.

2014. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én nem 80 ezres fizetésből élek (jóval alatta) és ahhoz, hogy találjak a pénztárcámnak megfelelő lakhatást nem olyan egyszerű.

Lett volna fél éve lehetőség, de a tulaj inkább odaadta a haverjának...

2014. aug. 17. 18:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

80 ezerből tényleg húzós lenne megélni. Szüleidhez nem tudsz költözni esetleg ?


Mondjuk ha bejelented akkor úgy készülj hogy rögtön elmész, mert az tényleg fura lenne ha még maradnál egy hétig.

2014. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha tudnék nyilván a szüleimhez mennék, evidens. Ha lenne haver akkor nyilván oda, nem mennék albiba, ha lenne más lehetőség. Amúgy cakk-pakk 40-45 ezer lenne és 64ezret keresek 8 órában. Ennél már csak drágábbak vannak.
2014. aug. 17. 20:57
 10/25 A kérdező kommentje:

Egyre közeleg a költözés napja és érzem, hogy elveszítem Őt, mint barátot is. Ha meg nem teszem meg akkor sose lehet családom, férjem, gyerekeim, stb.

Tényleg másnak is ilyen nehéz, ha már párkapcsolatba nem tud élni az illetővel, de nagyon fontos Neki? Nekem Ő az egyik legfontosabb az életembe, de tudom, hogy normális párkapcsolatra sose fog megérni.


Pedig tudom, hogy senki nem kérne számon senki, ha találok valakit akivel elmehetnék színházba pl. szórakozni mehetek, nem lenne féltékenység.

Nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt az egészet megoldani úgy, hogy barátok maradhassunk, mert tudom, hogy Ő is ugyanazt érzi irántam. De marhára meg fog haragudni. Vagy lehet, h nem?

MIÉRT ILYEN NEHÉZ?

2014. aug. 21. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!