Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Üdvözlök mindenkit! Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba68 kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Tanácsot kérnék szakítás témában? Komolyan gondolhatja ezt a nejem vagy elment a józan itélőképessége?

Figyelt kérdés
46 éves vagyok 27 éve élek házasságban, nejem egyidős velem van két nagykorú gyerekünk. Sajnos, mint sok ilyen hosszú ideje tartó kapcsolat szenvedély terén alább hagy mind két fél részéről nagy átlagban. Részemről nem történt félrelépés, de sajnos nejem ezt 4 éve megtette, talán kicsit meggondolatlanul. A család egyik „barátja” volt a tettes társ. Én megbocsátottam neki mert szeretem a mai napon is, de elfelejteni nem tudom. Az eltelt 4 évben jól megvoltunk egymás mellett szexuális kapcsolatunk közepesnek mondható. Az utóbbi négy hónapban viszont már mondhatni semmi. Kiderült hogy szerelmes lett egy munkatársába, de állítják nem történt köztük semmi. Hiszem vagy nem, eltudom képzelni hogy nem, mert a munkahelyen kívül nem találkoztak ez szinte száz százalék, a munkahely meg nem alkalmas a pásztorórák eltöltésére ez tuti. Az illető hasonló korú mint mi, egyedülálló agglegény anyjával él. Napokban történt bejelentette a nejem elhagy és összeköltözik ezzel az illetővel. Gondolhatjátok levert a víz egyszerre. Felhívtam az ürgét és megkérdeztem mi az igazság ebből a baromságból. Közölte minden igaz csak elötte még rendezni kell az otthoni dolgokat, lakás egyebek, hogy az „új asszonynak jó helye legyen” Emberek ez nem vicc ez valós történet esküszöm. Még egyszer hangsúlyozom talán én is megesküdnék rá hogy szexuális kapcsolat nem történt köztük, bár nem vagyok kamera az intim részen. Szerintetek mi a megoldás? Ne viccelődjetek kérlek benneteket mert nem viccnek szánom a kérdést. Komolyan, tehetetlenségembe teszem fel ezt a kérdést
2014. márc. 5. 13:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Közhely, de aki menni akar, azt el kell engedni. Ha szerelmes úgysem tudod visszatartani. Nem beszélve arról, hogy ez már a második eset. Ha valamilyen úton-módon meg is győzöd (vagy az új ember adja ki az útját) ez a hozzáállása a jövőben sem fog változni.
2014. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nem tehetsz semmit. Úgy látom, hogy a feleséged elhatározta a másik férfival élést. Ha szereted, ha nem, engedd menni. Ha mégis marad, abban sem lesz semmi örömötök. Te pedig nem vagy öreg ember, még találhatsz olyan társat, hogy 27 évig nem is gondoltad volna.
2014. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy neked elég, hogy jól meg vagytok egymás mellett, de neki ezek szerint nem.

Nem szeret már, nem akar a feleséged lenni, nem akar veled együtt élni. Joga van meghozni ezt a döntést.

2014. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Kutyából nem lesz szalonna.. Engedd el, legalább megadod az esélyt magadnak is, hogy találj egy normális nőt.
2014. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Mindent leírtak előttem. Ha menni akar, el kell engedni.
2014. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Talán egy párterapeuta segíthet. Èn a helyedben mindent megtennèk, udvalás, vacsora, apró ajándékok. Veszíteni már semmit nem veszíthetsz. Kérj egy hónapot, hogy meggyőzd.
2014. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Nehez lesz, de a lejobb ha hagyod el menni.

Nem eloszor csalt meg es ha marad ujra meg ujra megtenne.

Fiatalok vagytok meg, es ahogy o ugy te is talalsz mast akivel boldog leszel.

2014. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

A francokat párterapeuta!

Fogj egy bőröndöt és segíts a feleségednek összepakolni.

Borítékolom, hogy legkésőbb 3 hónap múlva könyörögni fog, hogy visszajöhessen. Na akkor esetleg jöhet az a terapeuta, bár nekem nem kéne ilyen feleség.

37/N (!!!)


Ui: a feleséged 4 éve tudja, hogy azt csinál veled, amit akar, és bármit tesz, nem lesz következménye. Ezt te komolyan így gondoltad?

Ui2: hasonló korú pasi az anyjával... szerinted miért nem volt eddig felesége? Várta az igazit? Dehogy... SOHA nem fog rendezni semmit.

2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Figyelem a kommenteket,azzal én is tisztában vagyok aki menni akar az menni fog,csak tudjátok én attól tartok egy kapuzárási pánik van rajta,és ezt használja ki az illető is.Ugy gondolom azt a tiszteletet meg érdemli ezek ellenére is mert azért hosszú ideje együtt vagyunk.Tudom egyet talán meglehet bocsátani de többre én se leszek képes,ha ez bekövetkezik.Márpedig ha elköltözik akkor valószínű a dolog.
2014. márc. 5. 13:54
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ennek a házasságnak vége :S :( Kívánom hogy találj egy olyan nőt, aki megbecsül téged.

A feleséged jól visszafogja kapni, egy olyan középkorú férfival nem lesz könnyű az élete aki még mindig az anyjával él. Nem tudja az asszonyka hogy mit vállal.

2014. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!