Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítség! Válnak a szüleim? (! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Válnak a szüleim? (! )

Figyelt kérdés
Hát sajnos vagy nem sajnos úgy adódott a helyzet hogy a szüleim elválnak.. :/ Apám szerint anya miatt van az egész mert úgy gondolja megcsalja(lehetséges szerintem is) és el is akar(apa) költöztetni otthonról hozzá engem és a testvéremet(azért van/volt apa külön mert dolgozik), de én anyával szeretnék maradni mert apa mindig is bunkó volt és rengetegszer üvöltözött. (Anya helyében már rég elváltam volna) És én magam meg nem merem megmondani hogy én anyával szeretnék élni mert ő legalább mutatott valami szeretet irántam...apámról ez nem mondható el... Mi legyen? :( 16/f
2014. aug. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat! Tapasztalatból mondom, az a legjobb mindenkinek. 16/l
2014. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy anyuddal akarsz maradni, és kész, nem kell megindokolni.
2014. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezt majd a bíró dönti el, nem a szüleid, nyilván egyik sem mond le rólad! Plusz 16 vagy, így jobban számít, hogy te kihez szeretnél kerülni! Amúgy is az estek 90%- ában az anyáknak ítélik a gyerekeket.
2014. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) De ha ez számít a testvérem elmúlt 18 szóval ő nem hiszem hogy beleszámít a bíró döntése max csak az hogy kihez akar kerülni...(mert ügye még nem költözött el otthonról.) Értem viszont biztos harcolni fog apa már csak a gyerektartás miatt is...
2014. aug. 17. 18:37
 5/7 anonim válasza:
Csak nyugodj meg, nagyon sokat számít, hogy te mit akarsz, apukád meg kapálózhat, fölösleges lesz! :)
2014. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már eldöntheted kivel akarsz maradni, figyelembe veszik.
2014. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is durva válásnak nézünk elébe ezért már utána néztem a a gyerek jogoknak és a gyerek dönti el hogy hol akar lakni!A szülők nem kényszeríthetik a gyereket,hogy kit válasszon!
2014. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!