Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítani akarok a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a párommal, de terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném elvetetni a babát, de a párom könyörög, hogy ne tegyem.

Van egy 10 éves lánya aki tőle 250 kilóméterre él és nem láthatja. Ezért ez a baba lenne az élete értelme.

A kapcsolatunk annyira megromlott, hogy holnap elköltözöm tőle és az anyjától.

Lenne értelme így megtartani a babát?


2014. aug. 20. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Abortusz ellenes vagyok!!! DE ilyen korulmenyek okze szulni bodorsag lenne, foleg hogy te nem is akarod a kicsit...
2014. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
69%
szerintem az is opció lehet, hogy kihordod és a párod neveli fel.
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
59%
vagy ez teljesen kizárt? Mondjuk én is nehezen képzelem, el de te mit gondolsz, kérdező?
2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
VÉDEKEZTÉL VOLNA!!!!!!
2014. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Hat figyeljjj sajat magadal csesztėl ki es persze a babàval is :(( gondolm ex nem futo gondolat hogy szakitani akarsz..... epp ezert vedekeznj kellet volna a baba erdekeben!!

Mivel "anyosnal eltek"miert nem mesz kūlön albiba a parodal?????

En meghagynam a babat:) ha nem csalt meg a parod nem vert meg stb.... csak pl anyos miatt vitatkoztok..... es persze kerdes:szereted a pàrodat????ha igen koltozetekel....... beszeljetek meg egyutt hogyan tovabb!!!!???

2014. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Kit vigasztal téged vagy magát,hogy ez a gyerek élete értelme lenne?Ha kiváncsi lenne a lányára akkor látná.Nem akarásnak nyögés a vége.Igy megtartani értelmetlen,csak magadnak csinálnál egy hatalmas gondot.Az ember annak szül gyereket akit szeret,akivel élni akar.Egy gyereknek apa és anya is kell.A kapcsi ha rossz azt a gyerek nem hozza össze.
2014. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Nektek kell mérlegelnetek a pároddal, hogy emberséges dolog-e egy egészséges magzatot elvetetni csak azért, mert ti ketten hülyék voltatok. Ebben mi nem segíthetünk nektek. Ha ahhoz elég érettek voltatok, hogy védekezés nélkül szexeltetek, akkor legyetek ahhoz is érettek, hogy ketten együtt megbeszéljétek, mi legyen azzal a babával.
2014. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez az o gyereke is, nem csak a tied, szoval a minimum hogy figyelembe veszed a velemenyet.


Azonkivul meg, meg halas leszel neki egyszer, hogy nem olted meg a kicsit.

2014. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5. Én már nem szeretem őt, nem akarok vele élni. Gyereket meg nem szivesen szülök egy olyan embertől akitől kiráz a hideg.

Amúgy képzeljétek el, védekeztem!

2014. aug. 20. 16:15
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Itt megint az az alapvető probléma, hogy szar kapcsolatba eleve nem kéne gyereket vállalni! Gondolom nem tegnap romlott meg a kapcsolat, mi a jó francért kellett megcsinálni azt a szerencsétlen babát??? Annyira hülye, felelőtlen emberek vannak, hogy az félelmetes!

Nem tudom mi a jó megoldás, a legjobb nyilván az lett volna, ha nem csináltok gyereket, de most már mindegy. Nagyon nem pártolom az abortuszt, de ebben az esetben ez a gyerek lehet jobban járna, ha nem születne meg. A szülei felelőtlenek, meggondolatlanok és már a születésekor sincsenek együtt... kár hogy megint egy baba issza meg a levét két, elvileg felnőtt ember ostobaságának.

2014. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!