Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hagyjam el a férjemet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el a férjemet egy másik férfiért?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok 3 gyerekünk van. Házasságunkkal nincs baj.

Pár napja megismerkedtem valakivel, nagyon tetszik a stílusa és az, hogy a férjem szöges ellentéte. Azt hiszem beleszerettem, de nem tudom mit tegyek.

Tudom, hogy ti nem dönthettek helyettem, de azért várom a tanácsotokat.


2014. aug. 23. 21:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
80%
Ne tedd.
2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Már pár napja ismered és a stílusa is tetszik?

Feltétlenül hagyd ott miatta a jól működő házasságodat!

2014. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

A gyerekere nem gondolsz? Az a férfi nem fog feleségül venni és nevelni a gyerekeidet. Egy jó házasságot felrúgni, mert te unatkozol és szerelmes lettél?

Gondolkozz felelősen és józanul.

2014. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha már csak a gyerekeidre gondolok, akkor is a legnagyobb baklövés lenne elhagyni a férjed, semmiképp ne csináld, megbánnád, és tönkre tennéd vele a családod életét! Lehet, hogy pár hét és az egészet megbánnád, nem éri meg!
2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Mit gondolnának a gyerekeid és a szüleid rólad? Erre gondolj!
2014. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt gondolom, mint a 2., hogy ha jól működik a házasságod, van 3 gyereketek, és már pár napja egy mély ismertség kialakult köztetek, akkor nincs más választás, mint hogy felrúgod az elmúlt 20 évet és a gyerekeidet és a férjedet is tönkreteszed.
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Hahoooo!! 3 gyerek! Velük mi lesz? Gondolj bele,ha ezt megteszed akkor milyen olcsó kis ri**nc leszel a gyerekeid szemében ha megtudják!! És nem utolsó sorban a lelki világukat is megviselné.!
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Hát a tuti az lenne, ha teherbe is esnél ettől jó stílusú lovagtól.
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

Valamiért itt sokan azt képzelik, hogy egy nőnek muszáj maradnia egy párkapcsolatban a gyerekek miatt. Megsúgom, hogy elvált szülők is tudnak normálisan gyereket nevelni, ugyanúgy maradhatnak anya és apa.


Egyébként elnézve, hogy pár nap ismeretség alatt "beleszerettél", nem lehet valami komoly. Aludj rá néhány hetet.

2014. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

:-) pár napja ismersz egy fószert és te máris azon gondolkodsz, hogy 20 évet, jól működő házasságot, gyerekeket, mindent felrúgsz??? Komoly érett, felnőtt ember vagy, ha minden igaz!

Biztosan szerelmes vagy?? Nem csak egy kis bugyinedvesedés az egész???

2014. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!