Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 éve ismerem a férjemet,11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve ismerem a férjemet,11 éve vagyunk házasok, van egy csodálatos 4 éves gyerekünk.2 hete kiderült, hogy van egy másik nő az életébe. Megérte elveszíteni a családját?

Figyelt kérdés
Túl sokat "túlórázott",és sok jel utalt rá,hogy valami nincs rendbe. Nyomoztam. Találtam leveleket. Neten ismerte meg, és elég közel lakik hozzánk. Kérdeztem tőle, hogy találkoztak-e aztmondta nem, és odaadtam neki a leveleket amit írtak egymásnak. Szerintetek mi volt a válasza?Férre értésről van szó:).Azt hogyan lehet férre érteni,ha szerelmes verseket írt neki,és kiderült nem is egyszer találkoztak,testét dicsérte...Ez a barátság?? Mert szerinte csak barátok! Ezt én nemtudom megbocsájtani neki. Nekem fontos a kapcsolatba az öszinteség és a hűség. Most ő rendesen lerombolt mindent. Nemtudom hogyan tovább. Ugye van egy közös gyerekünk,házunk is közös. És jelenleg nincs is munkahelyem,amit kapok pénzt az igen csekély. Ugyhogy nemtudom hogyan tovább. Mert ő sem akar menni(gyerek miatt).De én ugyvagyok vele,hogy csak a gyerek miatt nelegyünk együtt. De közbe meg ugyanugy beszél a barátnőjével,és szerintem találkoznak is. Tehát nembánta meg a tettét. Már nemjelentek neki semmit! Csak akkor mi lesz,ha a csajnak már nemkell? Próbálna visszajönni a családi fészekbe? Én ide már nemengedem be. Ő akart kirepülni!! Van ötletetek,hogy mit tegyek?
2009. nov. 4. 00:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Keress munkát vagy pasit! Legjobb ha mindkettőt.
2009. nov. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már együtt maradj vele!!!
2009. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
menjetek el családterápiára, hátha lehet mit menteni.
2009. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Hat ha tul sokat tulorazott, akkor nyilvan mindig a nocit kezelgette. Es meg azt mondja, hogy nem is talalkoztak:))) Kerdezd meg tole, hogy mit akar.

Esetleg ha tudod ki a no, mondd el neki, hogy ti vagytok a kicsivel, es hogy mit is tett. Te tudod ki ez a no? Lesd ki oket! Az egyik ismerosom azt csinalta, hogy amikor a ferje az uj nocivel szinhazba ment, elment o is es szunetbe bemutatkozott az uj nocikenek. Mondta, hogy Horvathne vagyok, a Miki felesege!!! Neked is ez kellene, bemutatkozni az uj nonek! Leesne az alla mindkettonek, azt hiszem.

Hat neked kell tudnod es erezned, hogyan tovabb. Van segitseged? Szuleid elnek? Tudnal munkat talalni ott nalatok? Van munkalehetoseg? Pici oviba jar? A hazat ha eladjatok akkor a felebol tudnal egy lakast venni magadnak vagy kellene hozza meg penz? Ezeket mindent neked kellene vegig gondolnod. Ha a ferjed jol keres, akkor jo gyerektartasra szamithatsz. Beszelj a csaladoddal is, es probalj munkat talalni. Ha munkad lesz akkor jobban biztonsagban erzed magad, akkor jobban tudnal gondolkozni hogyan tovabb. Na de igy, jovedelem nelkul ki vagy neki szolgaltatva, nem?

Meghogy nem mindegyik ffi egyforma!:))) Dehogyis nem ! Az osszes ugyanolyan.

2009. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Biztos lesznek majd hozzászólások, amik Téged hibáztatnak, de Te ne érezd magad hibásnak, mert ha volt is gond a kapcsolatotokban, azt megbeszéléssel, és nem félrelépéssel kell megoldani.

Nyilván ez nem csak barátság, ami ezzel a másik nővel van. Csak a gyerek miatt nem kell együtt lenni, az apa a válás után is részt vehet a gyerek életében, ha akar.

Ha nem tudtok tiszta lappal kezdeni - amihez első körben az kéne, hogy valóban rájöjjön, hogy hülyeséget csinált, és Benneteket szeret, és bocsánatot kérjen, márpedig most nem úgy néz ki a helyzet, mondjuk én akkor se biztos, hogy megbocsátanék - akkor ez már nem lesz egy jó házasság. Ha mégis megbocsátasz - már ha bocsánatot kér - akkor is éreztesd vele, hogy még egy ilyen húzás, és repül. Mert ha nem ijesztesz rá eléggé, akkor ez majd rendszeres lesz.

Feltétlenül keress munkát,akárhogy is döntesz! Az a legfontosabb!

2009. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

előszöris, nem te vagy az oka a dolgoknak, hanem az ő önzősége. nem magától jött a nő, hanem interneten kereste. másodszor, kutyából nem lesz szalonna. ez az igazság. az arcodba hazudik, ebben tapasztalata van, ne gondold, hogy erről le akar szokni. ne félj elválni tőle, a gyermeknek mindenféleképpen nyugodt anya kell, nem egy rossz házasságban élő mindkét szülő. harmadszor, csak a káposzta jó felmelegítve. ha visszafogadod, azzal csak azt éred el, hogy el lesz magától telve, hogy nem tudsz nélküle élni. hidd el, sokszoros saját, barátnői és családi tapasztalat beszél belőlem, értsd: barátnőim, anyukám is alaposan megjárták, én is. fáj nekem a múlt, de a gyerekeim azóta hihetetlen békések egymással, amióta a sarkamra álltam

válj el

2009. nov. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Hát hirtelen nem is tudok mit irni .Őszintén sajnállak ,plene ha még szereted is a párodat ezek ellenére.Nem hogy férfinak születtünk volna mi is.Mert nekem is hasonlo az esetem.ő is állandoan hazudgál és titkosan telefonon beszél a nőjeivel mert neki több is van .Miért kell nekünk nőknek szenvedni ennyit.
2009. nov. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnállak.De hidd sokan vagyunk így.Én is most válok,van egy 2.5 éves babám.Nekem se volt munkám se semmim de elegem volt hogy én vagyok a 3-4 vagy akár a sokadig a házasságunkban,haza költöztem édesanyámhoz.És nem bántam meg.Ha egyszer meg tette meg teszi többször is ez tapasztalat.Legyél nagyon erős.És én is valahogy kideríteném hogy hol mikor taliznak és elmondanám a "hölgynek"hogy ki is vagyok.Biztos értékelné:D
2009. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
A hűség fogalmát sokan nem ismerik.Nálunk mikor megromlott a kapcsolat,a kislány apja mikor altattam a kislányt,bekopogott vigyorogva az ablakon,hogy megy a szeretőjéhez.Én meg mondtam egészségedre...már nem érdekelt aztán ki is derült bár ő nem tudja,hogy tudom a barátnőm annya volt az a nő.50 éves büszke lehet a szerzeményére:-)mi is kényszerből élünk együtt...
2009. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Lépj amint tudsz. Tanulj, dolgozz vagy bármi és állj lábra. Az anyám ugyanezt játszotta. Volt nagy bűnbánás de végül dobbantott az apám. Elteltek az évek és most háztartásbeliként nem tud mit kezdeni magával. Az apám is tagadott, még az életünkre is esküdözött. 7 évnyi szeretőzés után aztán felcsinált valakit 50 évesen és lelépett.
2009. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!