Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált vagy szétment okat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált vagy szétment okat kérdeznék. Hogy oldottátok meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
valószínű szétmegyünk párommal d nem tudom mi lesz a gyerekekkel :(hogyan-kinél
2014. aug. 26. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nalam (anya) van a gyerek es apa heti ket munkanap es minden masodik hetvegen lathatna ha akarna.

Mikor van baratnoje nem jon mikor gyedul van jon.

2014. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2014. aug. 26. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a szüleink váltak el (tehát én a gyerek voltam akkor a történetben).


Nálunk mi apuval maradtunk, anyu bármikor láthatott minket, mikor akart - más kérdés, hogy általában fél évente egyszer jutottunk eszébe, ha de akart volna, jöhetett volna naponta is.

2014. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Hihetetlen, hogy milyen nők vannak, akik "anyának" merik nevezni magukat!!

(Sajnálom.)

2014. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nálam(anya) vannak a gyerekek ,bármikor jöhet az apjuk a gyerekekhez,de nem jön,csak akkor látja őket,ha én viszem el a lányokat.Most évente 2x vannak nála,téli szünet,és nyári szünetben 3 hetet,bár szabadságot akkor sem vesz ki,a szüleivel vannak a gyerekek.
2014. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyerekek nálam vannak (én vagyok az anya).

Kedden és pénteken az apjuk megy értük iskolába, egy ideje pénteken ott is alszanak.

A hétvégéket megbeszéljük.


Én keddenként túlórázok, pénteken valami programom van barátnőkkel. Ha az exem nem tud valamiért a gyerekekért menni, akkor kedden anyukám megy a péntek pedig ugrik. Szerencsére ritkán van ilyen.

2014. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Páromék szétmentek, a gyerek 3-6 napot van itt, majd ott. Változó. Attól függ, kinek hogy van dolga, programja a gyerekkel, hogy alakul az ovi, stb. Van, hogy egy hétig is van valamelyik szülőnél, nyáron főleg.
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjemnek vannak gyerekei az előző házasságából. Váláskor közösen egyeztek meg úgy, hogy az anyánál maradnak a gyerekek, a férjemnek pedig korlátlan láthatási joga van, ez is szintén közös megegyezéssel lett eldöntve. Úgy tudom, hogy a válás utáni 10 évben nem aludtak a férjemnél a gyerekek (zűrös élet és nőügyek miatt nem akarta), de rendszeresen ment hozzájuk, vagy elvitte magához őket, vagy elmentek valahova csavarogni. Amióta mi együtt vagyunk azóta azonban már rendszeresen nálunk is alszanak, mikor melyik és mikor hogy. Most a nyáron szinte minden nap itt aludt valamelyik.

Szerintem az a legjobb a gyerekeknek is meg a szülőknek is, ha mindkét szülőnek korlátlan láthatási joga van, mármint az egyiknél laknak, a másik meg akkor viszi őket amikor akarja, vagy mennek hozzá a gyerekek. Hiszen csak a szülők válnak el egymástól.

2014. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férjem gyerekét tiltja a volt feleség a páromtól, évek óta folyik a pereskedés. A gyerek iskolásan is bepisil, nagyon hiányzik neki az apja mert nagyon kevés az ideiglenesen kijelölt kéthetente egy hétvége.

Ne legyél ilyen anya. Üljetek le és a gyerek érdekében normálisan beszéljétek meg, hogy ki mit tud reálisan vállalni. A gyereknek kell apa is és anya is, bárki bármit mond.

2014. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!