Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telt lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt lelkileg feldolgozni hogy a férjed elhagyott másért téged és a gyerekeket és nem is ment vissza, tehát nem kaptál elégtételt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyéntől és a kapcsolat hosszától, mélységétől függ szerintem. Az biztos hogy sok idő, míg egy ilyenből fel tud állni valaki.
2014. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"tehát nem kaptál elégtételt" Milyen elégtételre gondolsz?
2014. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen helyzetben nem az az elégtétel, hogy visszamegy a családhoz, hanem az, hogy vele is úgy bánnak, ahogy ő bánt veled, tehát megtapasztalja, hogy a köcsögsége másnak mennyire tud fájni.
2014. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy a f...sz vissza akar jonni, az nem elegtetel hanem egy nagy szerencsetlenseg. Kinek kellene mar?
2014. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Elégtételt mindig lehet venni,és kell is.Az ilyen mocskok megérdemlik,hogy fájjon nekik.Ott kell fogást találni rajtuk ahol a legjobban fáj.
2014. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bence_ ***** válasza:
71%

Statisztikám megint esni fog.

Kapcsolat két emberen múlik. Másik félnek is lenne egy véleménye.

Olyan gyorsan fogod feldolgozni amilyen gyorsan belátod, hogy ez rajtad is múlt. Te is felelős vagy. Amint a jelenben megtanulsz boldognak lenni. Akkor lesz meg az elégtétel. Helyzet vacak de minnél hamarabb tulteszed magad annál hamarabb lehetsz boldog.

2014. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elégtétel számomra nem az h a másik szívjon mint a torkosborz,hanem h nekem is jó legyen végre,mert én kaptam a nehezét,de ő boldog azóta is,nekem meg nincs ami erőt ad,spannol.
2014. máj. 29. 14:01
 8/13 Bence_ ***** válasza:
100%
Adjon erőt, hogy te korrekt voltál, hogy a gyerekek reggel hozzád bújnak. Nyisd ki a szemed és vedd észre, hogy mennyi csoda van körülőtted.
2014. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Én egy éve szenvedek amiatt, hogy elhagytak, és azóta is boldogan él.


Talán úgy próbáld nézni ezt, hogy nem ő és te vagytok, hanem csak te, a te világod központja te vagy. Az, hogy neki mi jó vagy mi rossz, nem számít, nem tényező.


Az az elégtétel magad számára, ha te találsz valakit vagy pedig egyedül boldog vagy. (én pl. nem akarok találni senkit, nem lennék képes mást szeretni még). De megpróbálok egyedül kiteljesedni, boldogan élni. Ez az elégtétel, akkor nyersz te, ha te is boldog leszel, akár egyedül is.

2014. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem idő, az élet oldja meg.

Úgy látom, attól függ, mikor találsz magadnak valamit, valakit, hogy elhalványítsa a jelenlegi megbántottságodat.

2014. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!