Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy segithetnek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segithetnek a volt ferjemnek?

Figyelt kérdés

5 eve valtunk el es azota kezd tonkre menni. Megcsalt, hazudott es elhagyott. A baratnoje ket ev utan elhagyta, nem ment ugy a szeker (a marhat vagyis engem kidobot es a valallkozas az o neven volt ok vittek tovabb). De ok csak a penzt elkolteni tudtak megkeressni nem. Az elejen havi 90ezer ft gyerektartasban egyezztunk meg ami par honap mulva 50 majd 30 lett. Jelenleg 13ezer ft ot vonnak a fizetesebol, mert az uzlet csodbe ment es most alkalmazzott valahol.

Nincs egy rendes cipoje es hetvegen jott a gyerekekhez vizes volt a zoknija is. Sovany, minden penze elmegy a


2014. szept. 1. 13:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú hogy ilyen rendes embert megcsalt és elhagyott aki még most is,ezek után is segíteni akar neki.Néha elgondolkodom mekkora barmok vagyunk mi férfiak...

Nem tudom mit tehetnél.Tedd mérlegre mi az amiben tudnál segíteni neki és még nem lenne terhedre?

2014. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%

Előszőr is vegyél cipőt neki, meg zoknit, és hizlald picit fel. Ne hozd fel a múltat. A segitség nem abból áll, hogy adsz is, meg a fejéhez vered, hogy mit csinált.

A gyereked apja, ennek megfelelően bánj vele, akár mit is csinált.

2014. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
2+ A segítségadás viszont nem kötelez arra, hogy a barátságon+emberségen kivül más legyen.. Az a te döntésedtől függ. De az kutya kötelességed, hogy törődj azzal aki neked a gyereked apja.
2014. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ? kotelesseged torodni a gyereked apjaval?

Ti bolondok vagytok?

Megcsalta megszegte a hazastarsi igeretet elhagyta massal elt.

ezek utan a kotelessege annyi hogy a lathatast biztositsa semmi mas.

Ha segitesz neki esetleg visszafogadod meg fogja tenni veled ezt ujra es ujra.

Amit tehetsz az hogy neha ebedelhet nalad es beszelgetsz vele pont.

2014. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

4 Senki nem bolond (vagy ha számodra az, akkor legyen) de ha a fazon nem lenne, a gyereked se lenne. Az a gyerk aki a mindent jelenti számodra.

Ami meg köztudott, hogy a pasik sokkal jobban befolyásolhatóak mint bárki más a világon.


Az, hogy valaki valamit tesz ellened, az nem azt jelenti, hogy megszünt a gyerek apja lenni.

2014. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

*Ha segitesz neki esetleg visszafogadod meg fogja tenni veled ezt ujra es ujra.


Az meg, hogy segitesz a gyereked apján még koránt sem egyenlő azzal, hogy visszafogadod.


Teccik érteni? Viszont függetlenül attól, hogy ki mit tett, emberség még van a világon. Nem csak hétvégente, hanem a hét minden napján.

2014. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ne rágd magad ezen, felnőtt ember, megvolt az esélye a tisztességes életre, de Ő másképp döntött. Szomorú hogy ilyen "életképtelen " nélküled és egyre jobban hagyja el magát, de én nem tudnám megsajnálni. Annyit tennék hogy amikor jön a gyerekért megkérdezném hogy éhes e, egy tányér ételt a szomszédtól sem sajnálok, de cipőt nem vennék neki...

Volt régen egy élettársam akit miután elhagytam kirakták az albérletből és szó szerint hajléktalan lett. A közeli erdőből látták közös ismerősök kijönni rendszeresen nagy szakállal... Nem érzek iránta sajnálatot, tudom hogy a kapcsolatunkban én mindent megtettem érte maximálisan, de Ő másképp döntött. Hálát adok hogy nem született gyerekem tőle!

2014. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.A kérdés az hogy mit értesz segítség alatt?Szereted és vissza akarod fogadni?Vagy anyagilag akarod támogatni,esetleg munkát akarsz neki szerezni?

Ismertem hasonló sztorit,a férfi megcsalta a nőt,évekig külön voltak,a pasi lezülött.A feleség visszafogadta,a pasi megváltozott jó írányban,azóta boldogan élnek.Ilyen is van.

Neked kell tudni,te tudod milyen ember és nem él e vissza a segítségeddel.Ha szereted segíts neki,de elötte bizonyítson.Magamból kiindúlva ha ilyet tennék és a feleségem visszafogadna,örülnék ha lyuk van a seg.gemen és megbecsülnöm hogy ilyen ember került az életemben mint te kérdező.De nem mindneki ilyen!Vannak hálátlan emberek!Neked kell tudni,mérlegelj.

2014. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsanat nem tudtam befejezni, szoval a fizetese elmegy a gyt ra, rezsi es benzin a maradekbol vasarol. Nem akarok ujra vele elni csak sajnalom, rossz latni mi lett vele. Nem akarom megserteni azzal hogy vasarolok neki. Szegyenli hogy ide jutott.
2014. szept. 1. 14:25
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

* Nem akarom megserteni azzal hogy vasarolok neki. Szegyenli hogy ide jutott


Nem sértesz meg egy embert, ha törődsz vele, figyelsz rá. Ne foglalkozz azzal mit szégyell/mit nem.Segítsd, mert most arra van szüksége, még ha nem szól egy szót sem.


Aki igazán rá van szorulva a segitségre, az sosem kér. Azt mindig más veszi észre, az sosem fog odaállni neked, és követelőzni.Nem figyelted még meg?

2014. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!