Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minden az elettarsamnak marad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden az elettarsamnak marad?

Figyelt kérdés

19 eves voltam mikor megismertem a parom. Egy ev utan koltozztem hozza, a nagymamatol orokolt egy lakast. Minden nagyon szep volt es harom evre ra jott az elso majd ket ev mulva a masodik gyerek.

Harom ev munkaviszonyom volt az elso gyerek elott de a masodik baba miatt nem mentem vissza dolgozzni es most mar (masfel eves a kisebbik) nem is tudnek mert a ceg megszunt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a masodik baba szuletese utan, mindennap rosszabb. Napjaban 5szor mondja hogy menjek el, csak epp nincs hova menjek. Sporolt penzem nincs , ami volt az az elmult masfel evben felelttem mert o csak a rezsit fizette es a gyerekeknek szinte mindent en vettem mert tudta hogy van penzem.

Az igaz, hogy a lakasra nem koltottem semmit de az en fizetesemet is kette kesobb negyen eltuk fel, mig o sporolgatott autora es egyebb dolgokra. Nem vagyunk hazassok. Nekem a ruhaim es a ket gyerkem van es kesz?Nem jar semmi?

Alberletett kerestem de mikor meghalljak hogy 2 pici gyerekkel egyedul vagyok nem adjak ki ( hazudttam mar mindnt, de meg igy sem sikerult)

Szuleimhez nem mehetek videken elnek es hat a gyerekeket olyan korulmenyek koze nem vihetem.


2014. szept. 8. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ebben a helyzetben az élettársadé a lakás.
2014. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez van. Megspóroltad a saját lábadra állást, felnőtté válást, így most nincs hová menned. Most kell megteremtened akkor a saját lábon állást.

Ezt nem lehet megúszni senkinek egy "párjéhoz költözéssel2, ez minden esetben elé fog állni, mert ez egy feladat az életben.


Az eredeti családodra kell támaszkodnod, ahogy mindenki másnak is, aki nem a párja által próbált "önállósodni" első körben.

A gyerekkori szobád gondolom, még megvan.

2014. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A szuleimhez nem mehettek, mert a gyerekeket nem vihettem olyan korulmenyek koze.
2014. szept. 8. 12:06
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

létbizonytalanságba, és csóróságba miért szültél?

ugyan mond már meg!

ez a baj általában a magadfajta lányokkal, rossz otthon a helyzet, egyből ráakaszkodnak az első komolyabb pasira, akinek van saját lakása, és gyerünk gyereket csinálni, majd később jönnek a gondok, válás, de pénz az nincs, na akkor mi van?

előbb kellett volna gondolkodni, mint cselekedni!

2014. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Igen, hisz az övé a ház. Miért is járna bármi is? Csak mert szültél két gyereket? Nem tartoztok össze hivatalosan a férfivel, nem vagytok házasok. Az, hogy csak összecsapódtatok, mint a lovak az istállóban, és szültél gyereket, nem jogalap bármilyen igényre.


Na ebből is látszik, hogy a házasság nem "csak egy papír, anélkül is szeretjük egymást". Haha. Csak épp ilyen helyzetben nem véd meg.


Neked tőle egyedül gyerektartás jár.

2014. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"A szuleimhez nem mehettek, mert a gyerekeket nem vihettem olyan korulmenyek koze."


Milyen körülmények? Imádom, amikor fogóval kell kihúzni mindent a kérdezőkből.

2014. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a két gyerek után járó minimális gyerektartást fogod kapni, abból pedig nem sokra mész.

mehetsz vissza anyukádékhoz vidékre.

vagy két állás, hogy megéljél a nagyvárosban.

2014. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem a semmire szultem, jo munkam volt es jo fizetesem.

Szerelmes voltam , mindent elhittem es a nem keves sporolt penzem (mert hat mire is sporoljak) feleltuk, elszortuk.

Most itt a ket gyerek,es nem veletlenul lettek, fiatal szulok szerettunk volna lenni es minden adott volt akkor mire varjunk meg, gondoltuk.

A szuleim sok adossaga miatt eladtak a lakast es videkre koltozztek, sajnos sokat isznak koszokas es agresszivak.

2014. szept. 8. 12:20
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

De hogy lehet, hogy a párod csak a rezsit fizette?Ha sose vett semmit a gyerekeinek, nem gondolkoztál el azon, hogy gond lesz később?


Szerintem annyit tudsz csinálni, hogy beadod bölcsibe/oviba a gyerekeket és elmész vissza dolgozni.Gyűjtesz pénzt és albérletet is keresel később.

2014. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Előbb házasság, aztán gyerek. Nem véletlenül van a sorrend!
2014. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!