Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ezért az undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért az undorító viselkedésért mit kaphat?

Figyelt kérdés
A férjem folyamatosan zaklat, (kb. fél éve) egész nap a fenyegető jellegű SMS-eket küldözgeti (pl. : "Most Én következem, megtalállak kinyírlak, a szádon keresztül húzom ki a beledet"). Minden SMS arról szól, hogy Ő megöl engem. Eddig nem mertem feljelenteni, mert féltem, de most már megteszem a feljelentést. Jövő héten megyek a rendőrsége feljelenteni. Már nagyon elegem van belőle, állandó rettegésben élek a gyermekeimmel, tönkretett minket.

2014. szept. 28. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
De tettekkel, vagy máshogy is zaklat? Találkoztok vele?
2014. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom távoltartási végzést, és a gyerekek láthatásának megítélésekor sem kerül előnybe. Persze ezt csak laikusként mondom. Mindenesetre tegyél feljelentést mindenképpen! Ezek halálos fenyegetések, nem csupán zaklatás!
2014. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zaklatás minősített esete (Btk. 222.§ 3. bek. a pont). 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2014. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összes sms-t meg kell őrizni, és ez alapján feljelenteni.
2014. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az összes SMS megvan,amit küldött.Egyet sem töröltem ki!
2014. szept. 28. 23:15
 6/10 A kérdező kommentje:
A lányaim már nagykorúak.Egyébként őket is fel szokta hívni,és elmeséli nekik,hogy fog engem megölni,milyen módszerrel.
2014. szept. 28. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Csak kíváncsiságból: miért fenyeget?
2014. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A féltékenység váltja ki ezt belőle.Már több, mint 10 éve iszik.Nagyon sokat tűrtem neki,de most már elég volt.Mondtam neki,hogy szeretnék elválni,mert már nem, bírjuk tovább,azt,hogy minden nap csak iszik és azt,hogy agresszív.Megmondtam neki,hogy Nekem soha többet nem kell férfi.Minek?Azért,hogy megint szenvedjek.Nekem Ő volt az első az életemben,ezt Ő is tudja.Az édesanyámnál voltunk a gyerekekkel,mikor jött az első ilyen jellegű SMS,azt írta,hogy Én biztos most mással vagyok("biztos most is kefélsz valakivel,azért nem veszed fel a telefont").Megmondtam neki,hogy nem szeretnék vele beszélni,mert mindig azt hallgatom,hogy én vagyok a rossz.Ennek semmi értelme.Soha nem volt egy jó apa.Hazajött a munkából vagy leült inni,vagy elment inni és játékgépezni.Ezt nézték a gyermekeim,mást nem láttak az apjukból.Sajnos 2004-ben elhunyt a legkisebbik kislányunk.Éjjel-nappal bent voltam vele a kórházban.Ő,akkor is csak ivott és ivott,nem foglalkozott a gyermekeivel.Gyűjtést szerveztek a beteg gyermekemnek,ott ahol lakunk, és Ő azt a pénzt is elgépezte.Kérdem Én tőletek ilyen egy apa?Egy undorító....
2014. szept. 29. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi eszed nincs hogy telefonszámot cserélj? Istenem...
2014. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amég együtt voltatok simán átvághattad volna a torkát miközben aludt. Velem egyszer beszélne így a férjem jönne a V mint Vérbosszú.. Ne idegelj... Vagyis nem te hanem a férjed..

Sok kitartást, azt a mocsok állatot meg kapasd el valakivel és kínozd halálra!

2015. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!