Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kell gyerektartást fizetni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell gyerektartást fizetni ha van már szakmája, de egyetemre jár?

Figyelt kérdés
A fiamnak van már asztalos szakmája, érettségije és most főiskolán kezdett el tanulni nappalin. 20 éves. Kell még fizetnem a gyerektartást vagy kérhetem a bíróságtól a megszüntetést? Ha kérem, ki fogja fizetni a perköltséget, az anyja? (mivel vonják a fizetésemből, így csak per útján kérhetem)
2014. okt. 3. 12:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%
Mégis mit követett el a fiad? Csak mert nekem furcsa, hogy képes lennél perelni a saját fiadat.
2014. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ha együtt lennél az anyjával, akkor is kiraknád, amint megvan az első szakmája???


Ha a válaszod igen, nem kívánom kommentálni.


Nyilván az anyja nem fogja kirakni, mert a gyereke, támogatni fogja, és neked is ez lenne a kutya kötelességed. Nemhogy örülnél, és támogatnád, hogy tanuljon, és ne minmálbérért kelljen güriznie élete végéig, még azt a keveset is el akarod venni tőle (mert gondolom nem egy vagyont fizetsz).

Pofámról leégne a bőr a helyedben. A gyereked helyében meg egy ilyen után nem lennél az apám, sőt, nem léteznél többet.

Attól, hogy megvan a szakmája, nem kell hol laknia, nem kell mmit ennie szerinted???


Persze, lehet mondani, hogy menjen dolgozni, de egyrészt nem minden szak mellett lehet elmenni, másrészt nálunk pl. nincs diákmunka, ami van, az is olyan, hogy minimum heti 4 hétköznap, 8-4ig rá kell érni...

2014. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!