Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál van esélye az apának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál van esélye az apának, hogy hozzá kerüljön a gyerek?

Figyelt kérdés
Tényleg csak akkor ítélik neki, ha az anya drogos, vagy alkoholista?
2014. okt. 6. 20:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
5 éves a gyerek, az anya csalja a férjét, és be is fogja adni a válókeresetet.
2014. okt. 6. 20:17
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

A válóoknak, és a gyerekelhelyezésnek nincs köze egymáshoz.

Általában az anyánál helyezik el igen, hacsak nincs veszélyeztetve a gyerek nála.

A kicsi kivel szeretne maradni?

2014. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez még nem került szóba. Nem is tudom, hogy ezt egy ilyen kicsi gyerekkel hogy lehet megértetni. Fel sem fogja, hogy mit jelent választani kettőjük közül.
2014. okt. 6. 20:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor az apa kérjen feles elhelyezést. Egy hét itt-egy hét ott.
2014. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
49%
Nekem is elvaltak a szuleim 2 eve. En apanal elek,ocsem meg anyanal. 13/L nem tudom,hogy hogy dontottek el,mert se ocsem,se en nem akartam egyikojukkel se elni,mert mindig balheznak meg teljesen idegbetegek. Utalom ezt az egeszet. Tonkretettek az eletunket. Birosag stb... eleg bonyolult es hoszu folyamat sajnos:/
2014. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért kerülnek a gyerekek az esetek túlnyomó többségében az anyához, mert a szülők így egyeznek meg. Ha az apa perre viszi a dolgot, és harcol a gyerekért, az eseten 40 százalékában hozzá kerül a gyerek, ami egyáltalán nem rossz arány.
2014. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Másodfokon- tehát ahol az apa tényleg akarja a gyereket, az esetek 1/3-ában az apák kapják a statisztikák szerint.


Fontos kritériumok:

- gyermek jelenlegi lakhelye, környezete ha lehet, ne változzon (= ki költözne, és milyen messzire?)

- pénzügyi körülmények, melyikőtök mennyit keres

- munkaidő és a gyerekre fordított eddigi idő - ki volt vele eddig többet, ki vigyázott rá, ha beteg volt, kinek humánusabb a munkaideje

- lakhatás: ki milyen körülmények között él


és persze hogy a gyerek kihez kötődik jobban.

2014. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Ad be te előbb és kérd minél előbb az ideiglenes gyerekfelügyeletet ne várd meg hogy ő kérje mert ha ő kapja meg szinte biztos, hogy hozzá is fog kerülni.
2014. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A gyerek még otthon, a szülőkkel. A lakást kizárólag a férj keresetéből, és a férj családjának az anyagi támogatásával vették, igaz kettejük nevén van. A feleség semmit nem hozott, csak a diákhitelét. És azóta sem dolgozik, csak az apa keresetéből élnek.

Nem tudom, hogy válás után mi jár a feleségnek, gondolom mindennek a fele.

2014. okt. 6. 20:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, a férj legjobb barátja vagyok.
2014. okt. 6. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!