Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnék, mikor a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, mikor a szüleim elválnak és anyával ennivalóra sem lesz pénzünk?

Figyelt kérdés
A suli mellett nincs időm dolgozni :(
2014. okt. 8. 15:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
menj apáddal. :D
2014. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi kéne? :D
2014. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
otthagyod az iskolát és mész dolgozni,de sztem eltévesztetted a kategóriát
2014. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Nehéz helyzet, de egyfelöl van tartásdíly, egyedül nevelt gyerek lévén sokféle szoc. juttatás , rokoni támogatás stb. Nem lesz könnyű időszak, de idővel ha befejezted a sulit könnyebb lesz
2014. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit.

Tanulj meg olyan szakmát, amit otthonról is tudsz csinálni. Pl. weblapot írni.

Egyébként engem is egyedül nevel anyum, már 12 éve elvált fateromtól, és még úgy ahogy de elélünk valahogy.. szűkösen, de el.

2014. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

4-ws. Semmilyen támogatás és szoc. juttatás nem jár az egyedül gyereket nevelő anyának, ha csak egy gyerek van.

Remélem, hogy apád majd segít a tartásdíjon felül is.

2014. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Ne panikolj ezen, szerintem jol meglesztek. Max.szunetekben vallalsz diakmunkat, meg anyukad lehet uj tarsat talal es nem lesztek annyira egyedul, barmi tortenhet, vagy neked lesz olyan baratod aki segit.
2014. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Az én faterom 7,5k-t fizet havonta, meg a bérletet kifizeti, így kerülök neki havi 10kFt-ba. Bár leszarja mi van velem mindig a felesége mondja neki hogy hívjon fel meg ilyenek...
2014. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akar semmit sem fizetni, és ahogy az egyik válaszoló mondja egyke vagyok, semmilyen juttatás nem jár...
2014. okt. 8. 15:45
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy ő mit akar. A bíróság kötelezni fogja gyerektartás fizetésére. Ha nem fizet, föl kell jelenteni és behajtják rajta.
2014. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!