Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a barátnőm (tudom) de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval elmondta, hogy beteg az egyik családtagja már régebb óta és súlyos. Velem elég sok gond van érzelmi részen és egy árva érzelmet nem tudott belőlem kihozni, hogy ezt elmesélte nekem, tehát semmi nem mozdult meg bennem és nem tudtam mit reagálni. Nem tehetek róla, hogy ez engem nem érintet meg, vagy játsszam meg magam ?
2014. szept. 25. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a családtagját kell sajnálnod, aranyom, hanem arra reagálni, hogy a barátnőd szomorú. Az, hogy szomorúnak látod, nem mozdít meg benned semmit? Legalább öleld át, így vigasztald.


Ha meg akarod tartani a békét, akkor játszd meg magad, de így nem lesz hosszú életű a kapcsolat.

2014. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell megjátszanod magad. És ha a családtagját nem tudod sajnálni gondolj bele, hogy ettől a barátnőd is szenved, vagy legalábbis neki rossz lehet. Ha a barátnődet szereted, akkor az ő érzéseit meg tudod érteni, hogy neki rossz. Tehát érezz vele együtt=öleld át, mond el neki, hogy sajnálod (azért is sajnálod, mert a barátnődnek rossz). Közelítsd meg más szempontból.
2014. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!