Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Még mindig nem értem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem értem, hogy van ez én nem akarok válni csak a feleségem mégis nekem kell beadni a papírokat, és még ezek után én fizessek?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el aválás menetét mi kerül ebbe ilyen sokba? Én nem akrok válni és nem is akartam. A feleségem ment el négy hónapja azóta várom a papírt,hogy mikor kell menni a válóperes tárgyalásra.Már beadtam a kereset levelet de nem akar megegyezni szerintem,vagy meggondolta magát és nem akar válni? Mert a múltkor megkerestem,hogy írja alá a kereset levelet,hogy közös megegyezéssel váljunk el de nem írta, és azóta nem tudok vele beszélni. De miért nem akar a válásról meg semmiről beszélni?
2010. jan. 28. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Te miért nem akarsz válni, ha elment 4 hónapja és hallani se akar rólad???

Neki ez az állapot így megfelel, vagy hitelt veszeget fel (addig közös, míg nem váltok és rajtad behajtják), vagy hasonló ok lehet. Vagy nem akar fizetni a válásért...

2010. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy rajott, hogy jobb igy neki, valas nelkul. Igy sokkal egyszerubb, hiszen nem kell ide-oda futkozni papirokat intezni, es ingyen is van! Papiron hazasok vagytok, amugy pedig kulon eltek.

En a helyedben semmit sem tennek, majd ha akar akkor elvalik toled, ha nem akkor pedig te egy fillert se fizessel! Lehet hogy a vegen meg vissza is megy hozzad, ki tudja.

2010. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ugyvedet, par ezerert mindent elmond neked!
2010. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

ha nem akarsz válni, akkor ne te rohangálj!

Ha kérdéseid vannak, a biróságokon mindig van ingyenes jogi tanácsadás. Első körben nem kell ügyvédhez menned. Fizetni meg aztán mire fel kellene neked???

2010. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!