Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire visel meg egy 9-10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visel meg egy 9-10 éves gyereket, ha az anyja külföldre költözik az új párjával és ott családot alapít?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehet ezt jól csinálni?


Hallom az ígéreteket, hogy hetente hazajárna anyuka, de egyszerűen nem tudom elképzelni. Nem fog bírni ilyen gyakran hazajárni, hisz ott is van élete, hétvégékre vannak programok, a kisgyerekét sem fogja tudni össze-vissza rángatni. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tényleg ilyen gyakran hazajönne látogatni az akkor 9-10 éves lányát? Ráadásul a kislánynak nem az számít, kivel reggelizik, ki viszi az iskolába, ki mond neki esti mesét? Ezekből mind kimarad az anyuka...ha hétvégi anyuka lenne, az még csak-csak működne, de szerintem elég gyorsan havi anyuka lesz belőle.


(én csak egy rokon vagyok a történetben, ezért beleszólásom nincs, csak nézem végig ahogy összetöri egy kislány szívét)



2014. nov. 14. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Egész biztos, hogy nagyon megfogja viselni. Hétvégi apuka több van, de ilyenről még nem is hallottam, hogy az anyuka ezt választja. Dehogy fog hazajárni ilyen sűrűn, most ígérget, aztán úgy gondolja, hogy majd a gyerek megszokja. Le sem sz*rja.
2014. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az merül(t) fel, hogy miért nem viszi magával ?
2014. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom azert, masodik, mert az apuka nem engedi....

Ha hetwnte talalkoznak, akkor pont annyira fogja megviselni, mint amennyire egy sima valas utani kapcsolattartas viselne meg.

2014. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem viszi magával, mert "itthon járjon iskolába". Meg sem próbálja magával vinni. Igazából meg sem kérdezte még apukát. Egyébként apuka tutira nem menne bele. Az új párja miatt dobta őt, mert az túl sokat dolgozott, szóval enyhén szólva utálja az új pasit.


Olyanokat mond, hogy majd a középiskolát ott kezdi. De igazából az apukával erről még nem beszélt és hát nem hiszem, hogy apuka belemenne, hogy anyuka új családjához menjen és ő ne lássa a lányát.


De akárhogy rakom össze a történetet, anyuka pár éven belül lelép, itthagyja 5-6 évig a gyerekét apukánál, utána meg abba a hitbe ringatja magát, hogy apuka dalolva kiengedi a kiskamasz gyerekét, aki eddig gyakorlatilag egyedül nevelt. Mondom, ez szerintem nem fog így működni! És még ha ki is engedné majd akkor. 5-6 év nevelést ki lehet hagyni egy gyerek életéből?


Hatni rá meg lehetetlen...akkora a szerelem, meg családot alapít, meg új életet kezd meg külföld...nem tudok olyat mondani, amin legalább elgondolkodna.

2014. nov. 14. 11:15
 5/24 anonim ***** válasza:
Addigra elműlik 14 éves, és dönthet arról, hogy megy e vagy sem... akkor már nem az lesz amit a szülő akar. És,igen, ennyi idő alatt el fog tőle hidegedni, nem fog kötődni hozzá, hiszen elhagyja őt egy pasiért. Szóval, szerintem ne is ringassa abba magát, hogy dalova utána megy a gyerek.
2014. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy kapcsolat milyenseget nem a mennyiseg, hanem a minoseg hatarozza meg. Emellett siman elkepzelheto, hogy a gyerek kapva kap majd az alkalmon, hogy kulfoldon jarjon kozepiskolaba.
2014. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én csak arra emlékszem, hogy 14 évesen még bőven azt sem tudtam, mit akarok. A szüleim mondták meg mi a jó nekem.


Na most itt anyuka ezt állítja, hogy milyen jó lesz. Apuka meg igazából meg sincs kérdezve, szóval bármi lehet. Lehet direkt betart, lehet belemegy.


Meg hát addigra anyuka neki csak egy időnként látogató szülő lesz, biztosan nem tőle fog tanácsot kérni pasiügyben, vagy ha új ruha kell neki stb. Igazából az első melltartóvásárlás, első betétvásárlás, első szerelem, első csalódás...hát ezt mind apuka fogja végigcsinálni.


De akkor tényleg én aggódom ennyire és nem lesz ebből semmi baj?

2014. nov. 14. 11:29
 8/24 anonim ***** válasza:

Attol fugg, milyen tipusu a gyerek, mennyire kotodik az anyjahoz. Ha nagyon kotodik, akkor nagyon meg fogja viselni, es hosszutavu kihatasa is lesz a szemelyisegere.


Bar ahogy a sztorit olvasom, anyuka nem egy mintaanya, lehet hogy eddig is le se xarta a gyereket, az meg mar megedzodott.


Hasznalni nem hasznal vele az biztos.

2014. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú ez a helyzet. A gyerek kinél van elhelyezve?

Legalább tanulja az adott ország nyelvét? Nem fog tudni csak úgy simán középiskolától oda járni..

2014. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nincs hivatalos elhelyezés. Apukával megegyeztek. Az elején még nagyon sokat volt apukánál, most már csak heti 3-4-5 napot.


A nyelvet még nem tudja, hisz még kicsi. Mivel anyuka nem beszélt még és nem is akar beszélni apukával a külföldi tervekről, így az egész passz. Én is kérdeztem a nyelvet és a majd meglátjuk volt a válasz.


Egyébként a vicces az egészben, hogy eddig mintaanyuka volt, nála lekiismeretesebb anyát keveset láttam. Foglalkozott a gyerekkel, fejlesztő játékok, programok, minden volt. Aztán jött A SZERELEM és valahogy borult az egész. A gyereknek már nem baj, ha nem látja minden nap az anyját, a gyerek már telefonozhat mert az fejleszti, a gyereknek nem baj, ha lelép külföldre. Ja és olyan anyáról beszélünk, akiért tűzbe mentem volna!

2014. nov. 14. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!