Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés anyánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés anyánál élettársi viszonyba, ha az apa alkoholista? Számit-e hogy mennyi pénze van, és jó ügyvédet fogad?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy van egy 3 éves kislányunk és szeretnék vele elköltözni a szüleimhez.Az indok a következő:az apuka elég erős alkoholizmusa és hütlenseg erős gyanúja.Már nem tudom tovább tolerálni,főleg hogy a kicsi is már érzékeli..Ő nem engedné hogy elvigyem a picit ezért kell a birosághoz fordulnom.én még gyesen vagyok,a picit sosem hagytam másra ezáltal nagyon anyás is!a párom tart el miota szültem,és a szüleim is támogatnak minket azaz a picit.Én náluk élek a szüleivel(ők is tudják h.mennyit iszik a fiuk)Kérdés:biztos hogy nekem itélnék a kicsit?Bizonyitanom kell az apa alkholizmusát?Ő kitehet engem lakásukból amig nincs birói döntés ha én önszántamból sosem hagynám itt a kislányt?A szüleim ahova mennénk a kicsivel,lakást és anyagi támogatást kapnánk még nem tudok elhelyezkedni egy munkahelyen.VÁLASZOTOKAT ÉS SEGITSÉGETEKET NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!

2014. nov. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb:


A gyereket NEM viheted magaddal a szüleidhez, ha a kicsi lakcímkártyáján a pasid szüleinek lakhelye szerepel.

Előbb be kell menned a bíróságra és kérned a gyerek ideiglenes elhelyezését a szüleid lakcímére!


Ha nem így teszel, rontod az esélyeidet.

2014. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyermeket valószínüleg neked ítélik. A lakásból kitehetnek, hiszen gyakorlatilag olyan ingatlanban éltek, amihez jogilag semmi közötök. Egy-két dolog viszont nekem bántja a szememet!

"hütlenseg erős gyanúja", ez a nullával egyenlő jelentőségű.

"Bizonyitanom kell az apa alkholizmusát?" Miért félsz ettől? Ha valóban az, akkor mi sem könnyebb a bizonyításnál.

2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Azért irtam hogy hűtlenség gyanúja mert fél éven belül ugyanazzal a személlyel már 2.-ra(amit én észrevettem és nem tőrölt ki)folytattak telefonon(sms)beszélgetést(kivánlak és stb..)

Az alkoholizmussal kapcsolatban meg arra gondoltam hogy ha ezt elmondom a biróságon hogy a párom iszik és ez zavar engem akkor ők nem feltételezik azt hogy én hazudok és csak azért mondom hogy nálam legyen a pici? Felvételem van egy-kettő részeg állapotába...

2014. nov. 16. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj és írj. Én is ezt tettem. Mindent írj le, teljesen mindegy, hogy a bíróság erről vagy arról majd mit gondol. Lényeg, hogy lássák: Te igenis foglalkozol az üggyel, a Gyermekeddel és nagyon is akarod, hogy Nálad helyezzék el. Annál minden jobb, mintha csöndben ülnél és nem tennél semmit. Nekem másfél évig húzódott a perem. Írtam és írtam több oldalas beadványokat. Mindenre reagáltam, nem volt egyetlen olyan tárgyalás sem, amire ne reagáltam volna írásban. Kell. A Gyermekedért mindent. Én azzal sem foglalkoztam, hogy ha néhány gondolatomért majd butának tartanak, vagy laikusnak. Nem érdekelt. A Gyerekem volt az első, és Érte még azt is vállaltam, ha hülyének néznek.
2014. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!