Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol lehet kérni minél gyorsabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kérni minél gyorsabb ideiglenes gyermekelhelyezést?

Figyelt kérdés
40-es éveiben járó gyakorlott apuka vagyok. Sajnos a második házasságom is tönkre ment.(Feleségem jobban szereti a szüleit, mint a saját csalàdját.) Első házasságomból van egy 12-éves lányom, akit 3 és 8 éves kora között önállóan neveltem. 2-évig harcoltam a gyerekemért és én voltam az alkalmasabb a nevelésre. Jó a munkaidő beosztásom tudom vinni hozni ovból iskolából a hyerekeket. A feleségem hétfőtől-szombatig 13-19 óráig dolgozik. Én nem kérek az anyósom neveléséből.

#Gyermekelhelyezés.
2014. okt. 14. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyerekelhelyezési kérelmet a bíróságon szoktak kérni.

A gyerek sem kér egyébként a nagyszülő neveléséből? Nem kötekedésből kérdezem, csak lehet, hogy ő szereti. De hosszú idő ám egy ilyen per.

2014. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bíróságon. Soron kívüli ideiglenes gyermekelhelyezesi kérelem a neve. Személyesen vagypostan beadhatod. Amennyiben végig kézzel írod, nem kell tanu sem.
2014. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedésből, de azért gondolod alkalmatlannak az anyukát, mert 13-19 óra között dolgozik? Ettől függetlenül lehet jó anyukája. És ha Te voltál az alkalmasabb miért nem nálad van? Úgy bírom, hogy mindig az exfeleségek meg az anyukák a rosszak. Az én exem is kötegszik folyton. Ha nincs elmosogatva már fényképezget hogy koszos vagyok és megy a bíróságra hogy elvegyék a gyereket. Ha viszont takarítok, akkor azért háborog, hogy nem foglalkozom eleget a gyerekkel. Amúgy szerintem beadsz egy gyerek elhelyezés iránti keresetet, vagy gondolom nálatok már felülvizsgálatot. Nem hiszem, hogy ideiglenest kérhetsz, ha jól tudom az csak akkor van ha veszélyezteti a gyermeket.
2014. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A feleségem erdélyi, szülei augusztusban költöztek a szomszéd községben. Eddig 700 km- re voltak tölünk, semmi nagyobb konfliktusunk nem volt addig a percig köztünk. ( Az anyósommal elejétől fogva feszült a légkör közöttünk,az első perctől utál,mert messze került töle a lánya.) Sikerült szétszednie minket. Ne az anyósom nevelje agyereket mikor én is maradék nélkül mindent megtudok csinálni.
2014. okt. 14. 16:02
 5/12 A kérdező kommentje:
A lányom nálam van, ha kicsit tudnál összetetten gondolkodni, akkor rájöttél volna, hogy 8-éves korától a második feleségemmel neveltem. Elöbb kérdezz azútán ítélj. Nem bántásból írom, ne haragudj.
2014. okt. 14. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Testvéreket nagyon ritkán választanak szét.

Irtam mar: birosag, soron kívüli ideiglenes gyermekelhelyezes.

2014. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hari, de nem a válaszoló nincs összeszedve, hanem te. Én sem értettem teljesen amit írtál. Sehol sincs leírva, hogy te neveled most is a lányod.
2014. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sajnos a masodik házasságon is tönkrement" Ergo, volt egy elso is.... Itt írja is: "elso házasságon öl van egy 12 eves lanyom" Aztan meg "tudom vinni hozni ovibol iskolából a gyerekeket"

Ehhez csak értő olvasas kell.....

2014. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam, van egy rossz hírem az ideiglenes gyermekelhelyezés arról szól, hogy elmész a bíróságra panasznapon, beadod, majd kérnek egy környezettanulmányt mind a kettő családnál.... Ha az anyánál nincs ÉLETVESZÉLYBEN a gyerkőc, akkor a bíró azonnal visszautasítja. Direkt írtam nagybetűvel a életveszélybent, mert nekem szó szerint azt mondták "Nincs közvetlen életveszélyben" így kapsz a bíróságtól egy elutasító határozatot. Szóval ennek semmi értelme nincs. Arra se sok esély van, hogy nem ideiglenesen megkapod, de vannak csodák. Sok sikert.
2014. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyorsaságról ebben az esetben ne is álmodj.Írd le a kérésed,indokold meg.Személyesen vagy postán(ajánlva) juttasd el a bíróságra-Fontos még,hogy három példányba.Ezután írnak az anyának és 8 napja van,hogy ha nem ért egyet,fellebezzen.Ha nem válaszol,megkapod az iediglenes elhelyezést.Ha fellebez,a bíróság dönt.
2014. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!