Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy jobb a gyereknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb a gyereknek, ha csinálunk közös programokat apával, vagy nem?

Figyelt kérdés
A fiam 3 éves a kislányom 1 éves. Érzelmileg hogy jobb neki?

2014. nov. 16. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó nekik, ha nektek is jó, vagyis csináljatok, ha jól esik.
2014. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem azt ajánlotta a családegítő 2 éves kicsi mellett, hogy ne legyünk rosszban, de a gyereknek az a legjobb, ha mielőbb tisztázódik benne az új helyzet, és el tudja fogadni. A közös programok szerintem nem segítenek ebben. És mi lesz, ha valamelyikőtöknek idővel új párja lesz? Onnantól nehézkesek lennének ezek a közös programok, és mindenképpen az új kapcsolat inná meg a levét, mert ő lenne hibáztatva a család széteséséért. Szerintem jobb, ha innentől külön szerveztek programokat, ne zavarjátok össze a 3 évest teljesen (az egy éves még nem hiszem, hogy felfogja).
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, hogy nem jó ötlet a közös program.
2014. nov. 16. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Egy jól működő családban közös programok vannak! A gyerekeknek NEM csak anyjuk van, hanem apjuk is. De a házastársaknak is kell közös program néha a gyerekek nélkül.
2014. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akarja a férfi a gyerekeit?
2014. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem egészen világos a helyzet. Először úgy értettem, hogy házasok vagytok, és gyerekek mellett akartok kettesben is lenni, aztán a második választ olvasvaelgondolkodtam, hogy lehet, hogy válásról van szó. Akkor melyik?
2014. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután a "válás" kategóriában van a kérdés, így úgy gondolom nem élnek együtt.
2014. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értenék meg, hogy elváltatok, ha lennének közös programok. Lehet, hogy hirtelen könnyebbnek tűnik, de sokkal nehezebb és bonyolultabb lesz később. Jobb nekik, ha minél előbb megértik, hogy anya és apa külön van és nem egy család vagyunk, de mindketten szeretnek még attól.
2014. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!