Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha minden hónapba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha minden hónapban 2-4-5 nappal később kapom meg a tartásdíjat? ( 15. a határidő)

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Csukasd le. Rúgasd ki. Kalodába vele. Látom nincs gondod!
2014. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de van gondom, ez is hozzátartozik. pl szeretném ha a tankönyve felét is fizetné, de eddig választ nem adott, kérhetek ilyet is? ha pl bírósághoz fordulok?
2014. nov. 18. 18:14
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ilyent nem ítél meg a bíróság.
2014. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérheted a bíróságot, de ne számíts gyors eredményre. Azt tudod, hogy miért késve küldi?
2014. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Írj egy listát, hogy miért akarod még beperelni a volt férjedet. Vidd be a bíróságra, aztán hallgasd a nevetést. Jó móka lesz!
2014. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ha jól tudom feketén dolgozik, tartja el a másik családját, szerintem azért így fizet, mert csak akkor van pénze, de egyébként nem nyomozok utána, fogalmam sincs miért késik vele.

Volt hivatalos munkája is, akkor is így küldte. én úgy vagyok vele, ami határidő az határidő!!!!!!!!!!

2014. nov. 18. 18:20
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha 15.-én utalja el (tehát határidőn belül), akkor te azt néhány nappal később fogod megkapni,attól függően, hogy 15. milyen napra esett, ha nem ugyanannál a banknál van számlátok, akkor még később.
2014. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan pár nap miatt kell feleslegesen csinálni a feszkót? Legalább küldi rendesen.
2014. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

NEM köteles a tartásdíjon felül többet adni. Miért kell az apát mindenáron lehúzni? Ha van másik családja, keveset keres, akkor miért támogatna téged? Te mennyit keresel a munkahelyeden? Te is adsz annyit a gyerekednek, mint a gyerektartás és a családi pótlék?

Oszd be úgy a pénzed, hogy pár nap késés ne okozzon problémát.

2014. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Menj szépen dolgozni, és ne csak a férjére várj! Van olyan apa aki egy vasat nem fizet.
2014. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!