Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jártatok már pórul határidő...

Jártatok már pórul határidő miatt? 2 nappal maradtam le a bérkompenzációról.

Figyelt kérdés

A 2 opció a 2010. előtt és a 2011-ben, 2011. december 31-ig kezdett munkaviszony volt, én pedig 2012 januárjában kezdtem. Már ott voltam decemberben is de még hivatalosan nem dolgoztam, gondolták jó lesz nekem a papír 2012. első munkanapjától.

Ugyan csak pár 1000 Forint de a minimálbéremhez az is jól jönne, viszont így nem tudtam beadni.



2013. márc. 12. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez volt nálam is, dolgoztam egy cégnél, már 1 évet előtte, 2011 decemberben jött a lehetőség, hogy felvesznek, megvolt minden, 2012 január 2 volt az első munkanapom (hivatalosan), és akkor hoztak új munkaszerződést, munkabér átírva bruttó 93000 ft-ra. Az majdnem nettó 10000 ft-al volt kevesebb, mint ahogy pár nappal előbb felvettek, bruttóban viszont 3000 ft-al több volt. Nem volt mit tenni, elfogadtam. Szerencsére most január 1-én megemelték a bruttóm 106000 ftra, ami még mindig nem egy hatalmas összeg, mi a minimálbérhez képest mindenképp előrelépés. Addíg is 1 évet ki kellett húzni nettó 60915 ftból.
2013. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!