Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tapasztalat érdekelne,2 és 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat érdekelne,2 és 4 éves gyerekek,4 év házasság után válás?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy hogy egyeztetek meg a láthatásban a hétköznapokban és ilyen korú gyerekeknél hogy alakult a nyár "felosztása"? Még nem beszéltük meg ezért érdekelne... Jelenleg építkezik, tehát ő marad a házban ha felépül, eddig albérletben laktunk mindig.

Ilyen esetben mi van? A ház is közös szerzemény vagy már nem (mire felépül biztosan elválunk).

Jelenleg munkát keresek hogy boldoguljunk majd a gyerekekkel.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. nov. 22. 10:58
1 2
 11/12 omba ***** válasza:

Niki840518, te meg ne aggódj, ilyen hülyeséget még csak nem is halottam, pedig régi ember vagyok már.

Olyan bírósági határozat, hogy sem az apának, sem az anyának nem ítélik a gyerekeket, hanem az anya szüleinek?????

Mennyiben szolgálná ez a gyerekek érdekét?

Szerintem nettó marhaság.

2014. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 eves volt a fiam mikor valtunk. Minden masodik hetvege az apae,a szunetek 2. fele,karacsony- husvet masodik napja. Na ez a papirforma mivel mondta ügyvedem hogy le kell irni,rögziteni. A valosagban akkor viszi mikor jo neki,munkabeosztasa miatt lehetetlen tartni a leirtakat. En eddig sosem tettem neki keresztbe, viszont barmi törtenhet akarmikor megszakadhat ez a jo viszony köztünk ezert is fontos hogy papiron is meglegyen egy egyezseg. De amugy ha joban lesztek ugy oldjatok meg ahogy akarjatok. A gyerektartast fix összegben kapom,ezt is megbeszeltuk,igy a tiszta. Vagyonnal kapcsolatban amit a hazassag alatt szereztetek az kozos,tök mindegy ki mennyit tett a kozosbe. Ha hazassag elott volt mar sajat tulajdonotok,vagy örököltetek,ajandekozassal jott valami na az maganvagyon azt nem kell osztani. A hazat ha hazassag alatt egyutt kezdtetek el epiteni,illetve a telket egyutt vettetek akkor annak a felet fogod kapni. Utana ha ö befejezi sajat penzen az mar az ö dolga. Addig a napig szamolnak mindent közösbe amig meg nem szakad az eletkozossegetek,tehat amig egyutt vagytok. Ha szetkoltoztok attol a naptol kezdve fizet gyerektartast,fuggetlenul attol beadtatok e mar a valasi papirokat. Addig is egy osszegbe egyezzetek meg.
2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!