Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Első karácsony válás után:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első karácsony válás után: együtt a gyerekek miatt, vagy külön?

Figyelt kérdés

Páromnak nyáron mondták ki a válását. Beszélgettünk a karácsonyról, azt mondta, szenteste átmegy pár óra a gyerekeihez.


Szerintetek ez normális?


2014. nov. 28. 12:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy normális. Ezt jobb ha megszokod.
2014. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
A "pár órára átmegy a gyerekeihez" teljesen normális, az lenne gond, ha az egész estét ott töltené
2014. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

Igen normális, ha a volt feleséggel normálisan tudnak együtt működni.

Gyerekeivel együtt fogadtad őt el, így ne is próbáld megakadályozni, annak csak veszekedés lesz a vége.

2014. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
Neki mindig is a gyerekei lesznek a legfontosabbak, érthető ha velük akar lenni egy ilyen meghitt este, mint a szenteste.
2014. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Délután megy át, mikor a gyerekek felébrednek, és valamikor este jön el. Lényegében az egész szentestét ott tölti.
2014. nov. 28. 12:49
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi szenteste napján délelőtt, vagy előtte napon pár órát a gyerekkel négyesben együtt vagyunk az apukával, meg az ő feleségével, meg az én párommal.

Szerintünk így normális. :)

2014. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem meg nem normális.

Elváltak. ennyi erővel lakjanak együtt, mert eddig is együtt laktak.


válás változással jár. Nem jó az senkinek, ha egy estére újra egy család akarnak lenni, mert nem lesznek már azok. Ugyanúgy, ahogy hétvégén se csinálnak közös programot a volt feleséggel, a karácsonyt is külön kéne megoldani. Ha lesz közös gyerek, akkor kettészakad majd?


Megértem, hogy velük akar lenni, de nem ezt tartom a jó megoldásnak.

2014. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%

szenteste ?

Ugyanolyan este mint barmelyik masik mert minden este a csalad es a szeretete kell hogy a legfontosabb legyen.

Ha valakinek ez az este annyira szent az maradjon a csaladjaval ne valjon el hiszne nem az este hanem a csalad a szent

2014. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

Normalis, a karacsony az karacsony, foleg az elso a valas utan, foleg a gyerekek miatt.


Ott kezdodik a gond, ha majd az uj kapcsolatban is lesz gyerek, ott mar ugye egyszerre nem lehet ket helyen.


Az ilyen meghitt unnepek meg arra voltak tervezve, amikor egy embernek egy csaladja volt.

2014. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz itt megtalálni az egyensúlyt, nagyon friss még a dolog. Érthető, hogy az apuka nem akarja a Szentestét a gyerekei nélkül tölteni. Az is igaz, hogy a válás változással jár. Minden családban más a normális. Nálunk egyik évben velem van Szenteste, a másik évben az apukával. Az idei lesz az első külön töltött Karácsonyunk, most velem lesz. Én felajánlottam az apukájának, hogy ha összetudja egyeztetni az "új" családjával (pár hetes babájuk van, de a lány szüleinél laknak, tehát nem hagyná őket egyedül) akkor délelőtt vagy egy ebédre jöjjön át nyugodtan. Ő örült a lehetőségnek, de még gondolkodik rajta. De például jövőre, ha velük lesz a kislányom ez kivitelezhetetlen, hiszen nem állíthatok oda egy igazából ismeretlen családhoz karácsonyozni. (a lány családját nem ismerem, minek is kéne). Szerintem ezt most fogadd el, nem hiszem, hogy késő estig ott lenne, és az évek alatt majd kialakulnak az új szokások. Főleg ha anyukának is lesz új párja.
2014. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!