Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A férjemnek az előző kapcsolatából van két kisfia. Ők se néznek jó szemmel engem, igazából én sem őket. Nem szeretném hogy például karácsonykor ne legyenek velünk?? Mások hogy oldják meg az ilyen dolgokat??

2013. aug. 14. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Most szeretnéd, hogy karácsonykor veletek legyenek, vagy nem? Nálunk eddig úgy volt, hogy Szenteste anyámmal voltam, másnap nagyanyámnál, aznap este utaztam apáékhoz és maradtam 2-3 napot.
2013. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy ne legyenek velünk.. Legszívesebben azt mondanám, hogy adja oda nekik a férjem az ajándékot valahol.. és kész. Annyira rosszul érezném magam ha egy "kívülálló" ott lenne karácsonykor...
2013. aug. 14. 20:06
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát azért ez nem így megy, a férjednek a gyerekei, szóval, nem kívülállók, ha úgy vesszük több közük van a férjedhez, mint neked. Hány évesek? Én azért maradtam mindig otthon Szenteste, mert anya egyedül volt, apának meg ugye ott volt a felesége, de ha nekem ilyet mondott volna a mostohaanyám, feléjük se néztem volna többet, de szerencsére normális családom van. 1. voltam.
2013. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Na hát kezdjük ott, hogy nem kéne így hozzáállnod a dolgokhoz... Olyan leszel, mint a filmekben a gonosz mostohaanyák.
2013. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Karácsonykor pont össze is barátkozhatnátok szerintem kicsit jobban a gyerekekkel:)
2013. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok gonosz lenni, de tudom hogy senki nem érezné jól magát.. És szerintem felesleges elrontani a karácsonyt!!
2013. aug. 14. 20:11
 7/22 anonim ***** válasza:

*kipróbálni együtt az új játékokat, sütievés, activityzés, am úgy gondoltam h te is adnál vmit a manóknak, akár valami apróságot, hogy lássák, hogy törődsz velük:)


Meg néha-néha meglephetnéd őket egy szelet csokival pl:)

2013. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Férjedet a gyerekeivel együtt fogadtad el, így baromira nem korrekt most hisztizned érte.
2013. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5. és 7.vagyok, olvashatnál nekik néha mesét:):) Az aranyos lenne:) Nem tudom, mennyi idősek:):)
2013. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én karácsony nélkül is megtettem értük mindent, sütöttem főztem, játszottam velük, mégis levegőnek néztek, és kiállhatatlan megjegyzéseket tettek.( Gondolom az anyuka hatása..)

A férjem külföldön dolgozik, és pár napja találkoztam velük az utcán, integettem és elindultam feléjük, de sugdolózni kezdtek az anyjuknak... Erre az anyuka és a 2 gyerek is hátat fordított nekem.. !!

Sok mindent eltűrtem, de ez már sok...

2013. aug. 14. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!