Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítás után hogyan tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan tovább ha nem számíthatunk segítségre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakítottam ma a párommal (9év),és most hirtelen azt se tudom merre menjek, mit csináljak szét vagyok esve, a párom mellett a baráti kapcsolataimat is hanyagoltam, és most ők sincsenek, nem igazán számíthatok senki segítségére, és elég vacakul érzem magam, az is baj,hogy túl sokáig elviseltem a lelki bántásokat a páromtól ami eléggé kikészített, és lehet azért is vagyok most lelkileg ilyen zavaros és fáj minden mert így éltem sokáig, Ti mit csinálnátok? ha nem lenne senki olyan közel álló személy veletek vagy mellettetek akire ilyenkor jó lenne számítani?
2014. nov. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sport, olvasás, kikapcsolódás, háziállatokkal (macska-kutya?) foglalkozás, önkénteskedés, túrázás, mindegy, csak foglald le magad.


Én elsősorban kivennék egy kis szabadságot és kipihenném magam.

2014. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szabadság rosszul is elsülhet, mert begubózik és 1-2 hétig otthon fog ülni.


Munkában legalább leköti magát 8-10 órára, emellett ahogy írtad, érdemes rengeteg programot szervezni, akár egyedül, akár másokkal. Sőt, talán pont hogy jó az, ha kicsit magával foglalkozik az ember, mert ilyenkor hajlamosak vagyunk túlságosan másokra hárítani a problémánkat, amitől csak még inkább eltávolodik tőlünk mindenki.

2014. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak en ertm felre a kerdest...de itt most nem az a lenyeg h mivel foglalja le magat...hanem hogy hova tudna menni...


Igy viszont eleg nehez...mi is most szakitottunk a parommal de nekem szerencsere volt hova mennem...


Szuleid? Senki nincs barat? Ennyire...


Egyedul nem tudsz alberletbe menni?

2014. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írta, hogy hova menjen, hanem hogy "merre" és mit csináljon, tehát hogy mihez kezdjen magával. Nem a lakhatással van gondja, hanem a társaság hiányával, azon pedig csak az segít, ha kimozdul és ismerkedik.


Én nehéz helyzetekben jobbnak látom a szabadságot, de minden ember más. Sok munkahelyen nem engedheti meg magának az ember, hogy a magánéleti stressztől és problémáktól kikészülve hibákat kövessen el a munkájában és zombiként jelenjen meg nap mint nap.

2014. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,:-), szerencsére nekem van hol laknom nem kell mennem sehová nem úgy értettem, vannak házi állatkáim és imádom őket, érzik rajtam a lelki bajom, most olyan bújósabbak, ráadásul kedvelték a páromat is, és azt is látom rajtuk, hogy várják, ez egy kicsit rossz, sajnálom őket:-(,
2014. nov. 29. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

KInél,hogy van ez a szabadság vagy munka dolog..Szakítás után én pl úgy vagyok vele,hogy inkább mennék valahova dolgozni..addig is uj embereket ismerek meg,meg addig se az exen jár az ember agya :)


Ha gondolod,van kedved beszélgethetünk :) Tudom mit érzel most.. :)

2014. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdődik az élet, az új lehetőségek. Mindenképp úszni, menj. A víz a lelket gyógyítja. Menj be egy könyves boltba, a könyv jó barát. Vegyél új ruhákat és majd apránként előkerül a mosoly is az arconon.


Engem kirúgtak a munkahelyemről, tizenév után, a kollégák között sok barátom volt. De megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot és új életet kezdtem. A sors küld ilyenkor új barátokat a régiek helyére, ne aggódj.

2014. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!