Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

3 gyermekkel egy agressziv férfi mellől léptem ki az előző házasságomból. Jelenlegi férjemmel 3 és fél éve vagyunk együtt. 37 évesek vagyunk.Neki nincs saját gyereke. 12 évig volt nős,de exét sohasem piszkálta miért nem szült. Állítólagos közös döntés volt. Annyira szeretne saját gyereket és én annyira szeretem Őt, hogy másfél éve levetettem a spirált.Azóta sem estem teherbe... Több éve van egy betegségem ami nem halálos, de a mindennapi életemet megneheziti. Ma mondta az orvos ne legyen baba, mert lehet műteni kell, és lehet emiatt nincs még baba. Férjem utóbbi időben megváltozott, hogy nincs baba, velem is, gyetekeimmel is. Nem törődik velünk. Ma, hogy elmondtam neki mit mondott az orvos hozzánk sem szólt. Este ment dolgozni, kérdeztem szeret-e? Azt mondta nem tudja, majd megbeszéljük. :(((

Az igazsághoz tartozik, hogy pár hónapos kapcsolat után volt egy abortuszom, mert hamar jött. Állítólag akkor megértette, támogatott, de most rám kiabálta. Tudom igaza van, de fáj. És az is az igazság, hogy mindennap ki kell könyörögnünk a szeretetét. Ha nem minden úgy megy ahogy ő szeretné elfordul Tőlünk.

Vélemény? Tanács?


2014. dec. 15. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kicsit még próbáld...ülj le vele,beszélgessetek a dolgokról... ha szeret akkor megért,támogat... ha nem változik majd a dolog szerintem OFFold a dolgot... mindenkinek rossz lesz így csak
2014. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Így télvíz és hosszú sötétség idején gyakran rátör az emberre a depresszió és a férjed nyilván most ilyen állapotban van, hogy neki már sose lesz gyereke,pedig mennyire vágyik rá.Vidítsd fel.
2014. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem kell az időre,évszakra,egyebekre fogni...a baj mindig ott van, függetlenül évszaktól,hőfoktól,hónaptól,stb... meg kell beszélni,máshogy nem megy...higgadt fejjel leülni négyszemközt
2014. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Meg lehet érteni a férjed, de az azért már csúnya dolog, hogy rád haragszik, amiért beteg vagy és nem lehet baba. És mi az, hogy ki kell könyörögni a szeretetét?! Mi ő, kiskirály? Ne duzzogjon, viselkedjen felnőtt férfi módjára. Ilyen helyzetben bele kell nyugodnia, hogy nem lesz baba. Azt érzem, hogy te nem is akarnád, csak a férjed kedvéért. De ne szülj neki gyereket, ha csak neki szülöd. Akkor meg te fogod úgy érezni magad, mint ahogy ő most. Azonkívűl egy gyerek nem egy plüss maci, hogy na jó, a kedvedért megveszem.
2014. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem lehet vele megbeszélni semmit. Ezt sem. Így inkább engedtem neki mindig, vagy veszekedés volt. Azt meg nem akarom.Eleget hlották a gyerekek az exemmel. Ha nem ugy csinálunk mindent ahogy ő akar duzzog, mártirkodik, kocsmázik, hallgat... Annyi mindent szeretnék vele megbeszélni, neki elmondani de lehetetlen.
2014. dec. 15. 22:18
 6/29 A kérdező kommentje:
Kb. másfél éve le akartam számolni a betegségem miatt, azt mondta meg ne próbáljam egy nőnek is kell dolgozni. (19 éve dolgozom és akartam másik munkát keresni ami könnyebb.) Ma azt mondta, ha 1-2 éve leszámoltam volna, nem önzőzök mert szeretem a munkám, már rég lehetne gyerekünk...
2014. dec. 15. 22:29
 7/29 anonim ***** válasza:
68%

A férjed egy éretlen tacskó, nem nőtt fel ráadásul bunkó is.

Ennyi.

Neki akarsz szülni? Akik igazán szeretik egymást azok kapcsolata túléli az ilyen dolgokat.

Jobb ember lesz akkor ha lesz egy gyereke? Ez nagyon nem ettől függ. Egy ilyen pasinak nem szabad gyereket szülni.

Persze 3 gyerekkel sem könnyű lelépni. Nem egyszerű eset. Ha nem lenne gyereked akkor azt mondanám csomagolj de így...nem is tudom, mit lehet egy ilyen érzéketlen, agyatlan tuskóval csinálni.

Azt azért mondd el neki, hogy nem kell drámázni mert ő is mélyen megsértett és megbántott téged.

2014. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Van 3 gyermeked. Hozzájuk egészség kell! Nem hinném,hogy bárkiért (férjed) kockáztatnod kellene az egészségedet. Ha mégis megteszed, a három gyermekedet picit hanyagolni fogod a pici miatt és nem hinném,hogy a férjed pótpapájuk lenne (főleg, ha baj lenne veled) .... Úgy vélem,hogy a férjed gyermek iránti vágya miatt az egészségedet is kockára teszi, akkor nem kérdés,hogy szeret e :( Ha meglenne a pici,mi változna a szeretet kikönyörgésében? Semmi sajnos. Attól nem lesz egy csapásra jó pótpapa és férj, hogy ott lesz egy saját baba...akivel az elején egyébként is nagyon nehéz....Kivülállóként azt mondom, nem vagy rossz helyzetben, nálad van 3 gyermek. Ne keseredj el!Én a helyedben (az egészségem és a 3 gyerkőc jövője érdekében) titokban feltetetném a spirált.
2014. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A gyerekeim is annyira szerették. De mostanában inkább félnek Tőle. Csak nevelni akarja már őket-ami jogos, de nem csak ebből áll- sem játék, sem mese, sem beszélgetés. Belemerült a nekem nincs gyerekem depibe. A gyerekek már csak azt várják , hogy menjen dolgozni, és szerinte ez az ő bűnük, nem a saját hibája.

Mellesleg a felesége másfél évre a válásuk után babát szült.... Neki 12 évig nem.

2014. dec. 15. 23:01
 10/29 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta ma,hogy ő márpedig valakit "felcsinál",ha nem engem,majd mást. :(
2014. dec. 15. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!